Seznámení s domovskou stránkou

Přečtěte si, jak můžete stáhnout nebo vypnout obrázek domovské stránky Bing nebo o něm zjistit více informací.

Bing má každý den na domovské stránce nový obrázek, video nebo panorama, které vám usnadní zkoumání okolního světa.

Zjištění dalších informací o tématu

Pokud se chcete dozvědět víc o tématu každodenního obrázku, videa nebo panoramatu, umístěte na něj myš, abyste odkryli denní kvíz. Každý kvíz na domovské stránce obsahuje informace o tématu a odkazy k získání dalších informací.

Získání informací

Informace o obrázku, videu nebo panoramatu získáte umístěním ukazatele myši na kartu Info v pravém dolním rohu obrázku.

Stažení nebo uložení obrázku na domovské stránce

Většinu každodenních obrázků na domovské stránce si můžete stáhnout. Obrázek stáhnete tak, že přejedete myší na kartu Info a kliknete na možnost Stáhnout dnešní obrázek. Pokud chcete obrázek stáhnout na stránku Moje uložená hledání, klikněte na ikonu srdce nahoře na kartě Info.

Zobrazení předchozích obrázků

Kliknutím na šipky Předchozí a Další v pravém dolním rohu obrázku zobrazíte obrázky za posledních sedm dnů.

Přizpůsobení domovské stránky

V pravém horním rohu klikněte na ikonu se třemi čárkami, v části Přizpůsobení domovské stránky kliknutím na možnost Zobrazit panel nabídek nebo Zobrazit novinky a zájmy je skryjete nebo zobrazíte.

Vypnutí a zapnutí obrázku

  • Pokud chcete místo každodenního obrázku na domovské stránce zobrazit šedé pozadí, použijte tento odkaz k jeho vypnutí.
  • Pokud chcete místo šedého pozadí zobrazit na domovské stránce každodenní obrázek, použijte tento odkaz k jeho zapnutí.

Nastavení stránky Bing jako domovské stránky a vyhledávacího webu

Pomocí těchto odkazů můžete pro tento prohlížeč nastavit Bing jako Nastavit Bing.com jako domovskou stránku a Nastavit Bing jako vyhledávač. Pokud Bing nemůže automaticky nastavit domovskou stránku nebo vyhledávací web, postupujte podle pokynů na obrazovce.

Zajistěte si neustálý přehled

Chcete-li získávat aktuální informace o domovské stránce a další novinky o vyhledávači Bing, označte jako „To se mi líbí“ stránku Bing na Facebooku nebo sledujte stránku Bing na Twitteru.

Některé z uvedených funkcí nemusí být ve vaší zemi nebo oblasti dostupné.

See more videos...