Vyjádření výslovného souhlasu nebo nesouhlasu s účastí v programu zlepšování Panelu nástrojů Bing na základě zkušeností uživatelů

Pomozte zlepšit kvalitu a výkon Panelu nástrojů Bing.

Když používáte Panel nástrojů Bing, můžete se zúčastnit nepovinného programu zlepšování produktu Panel nástrojů Bing na základě zkušeností uživatelů, který shromažďuje informace o vašem počítači, hledáních, adresách navštěvovaných webů a způsobu, jakým používáte Panel nástrojů Bing. Tyto informace pomáhají zlepšovat kvalitu a výkon našich produktů a služeb a chránit vaši složku doručené pošty před spamem a útoky phishing. Pokud je Panel nástrojů Bing povolený, shromažďujeme informace v zájmu vylepšování pořadí a relevance výsledků hledání a zvyšování výkonu služeb Bing.

Za účelem lepší ochrany osobních údajů nepoužíváme žádné informace shromážděné prostřednictvím tohoto programu k identifikaci, kontaktování či odesílání reklamy vaší osobě. Zároveň jsou tyto informace uložené odděleně od všech informací o účtu poskytnutých naší společnosti, které by mohly pomoct vás přímo identifikovat, jako je například jméno, e-mailová adresa či telefonní čísla. Informace shromážděné v rámci tohoto programu se po osmnácti měsících stávají anonymními nebo jsou odstraněné.

Když instalujete Panel nástrojů Bing, můžete se před dokončením instalace kliknutím na Dokončit rozhodnout o účasti zaškrtnutím nebo zrušením zaškrtnutí políčka Zlepšit možnosti práce.

  1. Otevřete webový prohlížeč.
  2. Na pravé straně panelu Panel nástrojů Bing klikněte na tlačítko Nastavení Obrázek ikony nastavení Panelu nástrojů Bing.
  3. Klikněte na Kvalita, vyberte Ne, nechci se zúčastnit a pak klikněte na Zavřít.

Pokud zde uvedené funkce nejsou zobrazeny, pravděpodobně nemáte nejnovější verzi produktu Panel nástrojů Bing. Chcete-li ji nainstalovat, přejděte na stránku Stránka stažení panelu nástrojů Bing.

Související témata

O zásadách ochrany osobních údajů a zabezpečení společnosti Microsoft

See more videos...