Překlad webů

Překládejte webové stránky automaticky pomocí Panelu nástrojů Bing.

Panel nástrojů Bing Translator je bezplatná služba strojového překladu, kterou jde použít k okamžitému překladu textu na webech do jiných jazyků. Panel nástrojů Bing Translator využívá technologií statistického strojového překladu služby Microsoft Translator, která přiřazuje známá slova a fráze jejich ekvivalentům v jiných jazycích. Strojový překlad může být užitečný pro uživatele, kteří nejsou rodilými mluvčími v konkrétním cílovém jazyce a chtějí se dovědět o podstatě informací na webu. Počítač ale není rodilý mluvčí, takže strojově přeložený text nemusí být 100% přesný.

  1. Otevřete prohlížeč Internet Explorer.
  2. Přejděte na stránku, kterou chcete přeložit.
  3. Klikněte na tlačítko Přeložit Obrázek tlačítka Přeložit na Panelu nástrojů Bing na panelu Panel nástrojů Bing.

    Pokud se tlačítko Přeložit nezobrazuje, přidejte ho do produktu Panel nástrojů Bing. další informace naleznete v části Volba a uspořádání tlačítek na Panelu nástrojů Bing.

  4. Na panelu Translator v horní části stránky vyberte jazyk, ve kterém se má web zobrazovat.

    Pokud chcete zobrazit některou z přeložených vět na webové stránce v původním jazyce, najeďte myší na překlad.

Další informace o nástroji Panel nástrojů Bing Translator naleznete na domovské stránce nástroje Microsoft Translator. Další informace o podporovaných jazycích, odesílání zpětné vazby a dotazech k nástroji Microsoft Translator naleznete na stránce Nápověda nástroje Microsoft Translator.

Poznámky
  • Pokud navštívíte stránku napsanou v jazyce jiném, než je výchozí jazyk prohlížeče, Panel nástrojů Bing Translator zobrazí automaticky dotaz, jestli chcete stránku přeložit. Pokud chcete webovou stránku přeložit do výchozího jazyka prohlížeče, pak v upozornění, které se zobrazí pod vyhledávacím polem produktu Panel nástrojů Bing, klikněte na Ano.
  • Panel nástrojů Bing Translator zůstane zapnutý po dobu, po kterou prohlížíte stejnou webovou stránku. Když přejdete na jinou webovou stránku, Panel nástrojů Bing Translator se vypne, dokud se zase nerozhodnete požádat o překlad.

Související témata

O Panelu nástrojů Bing

See more videos...