Aktualizace Panelu nástrojů Bing

Mějte vždy nejnovější verzi Panelu nástrojů Bing.

Tým služby Bing se vždycky snaží zdokonalovat Panel nástrojů Bing vylepšováním stávajících funkcí a vytvářením nových funkcí, které si uživatelé jednoduše oblíbí. Panel nástrojů Bing se aktualizuje automaticky a ze strany uživatele se nevyžaduje žádná akce.

Pokud vydáme novou funkci nebo provedeme významné vylepšení stávající funkce, může se zobrazit upozornění, které vás informuje o aktualizaci.

  • Občas se přímo v produktu Panel nástrojů Bing zobrazí nové tlačítko s novou ikonou a indikátorem nové.
  • Někdy může být nutné přidat nové tlačítko ručně, aby se začalo zobrazovat v produktu Panel nástrojů Bing. Na pravé straně panelu Panel nástrojů Bing klikněte na ikonu Nastavení Obrázek ikony Nastavení Panelu nástrojů Bing. Tlačítka, která můžete přidat do produktu Panel nástrojů Bing, jsou uvedená v levém sloupci. Pokud chcete přidat nějaké tlačítko, zvolte ho v seznamu Tlačítka, která můžete přidat a klikněte na tlačítko Přidat. další informace naleznete v části Volba a uspořádání tlačítek na Panelu nástrojů Bing.
Poznámka

Pokud zde uvedené funkce nejsou zobrazeny, pravděpodobně nemáte nejnovější verzi produktu Panel nástrojů Bing. Chcete-li ji nainstalovat, přejděte na stránku Stránka stažení panelu nástrojů Bing.

Související témata

O službě Microsoft Update
Instalace Panelu nástrojů Bing

See more videos...