Täpsemad otsingu märksõnad

Täpsemad märksõnad aitavad otsingut täpsustada nii, et te näete ainult soovitud otsingutulemusi.

Kas soovite kulutada vähem aega asjakohatuid tulemusi sirvides? Täpsemad märksõnad toovad paremaid otsingutulemusi, et leiaksite ainult vajalikku teavet. Järgmised märksõnad aitavad teil otsinguid piirata ja täpsustada.

Märksõna Definitsioon Näide
contains: Kuvab tulemuste hulgas saidid, mis sisaldavad määratud failitüüpide linke. Windows Media Audio (.wma) failide linke hõlmavate veebisaitide otsimiseks sisestage music contains:wma.
ext: Kuvab vaid veebilehed, mis sisaldavad määratud laiendiga faile. Ainult DOCX-vormingus aruannete leidmiseks sisestage teema ja lisage ext:docx.
filetype: Kuvab vaid veebilehed, mille loomiseks on kasutatud teie määratud failitüüpi. PDF-vormingus aruannete leidmiseks sisestage teema ja lisage filetype:pdf.
inanchor: või inbody: või intitle: Need märksõnad kuvavad veebilehed, mille metaandmed, näiteks saidi ankur, kehatekst või pealkiri sisaldavad määratud terminit. Määrake vaid üks termin märksõna kohta. Vajaduse korral võite mitut märksõnakirjet koos kasutada. Selleks et leida veebilehti, mille ankur sisaldab sõna „msn” ning kehatekst sõnu „spaces” ja „magog”, tippige tekst inanchor:msn inbody:spaces inbody:magog.
ip: Leidke saite kindla IP-aadressi järgi. IP-aadress peab sisaldama nelja arvu, mis on eraldatud punktidega. Sisestage ip: ja seejärel veebisaidi IP-aadress. Sisestage IP:207.46.249.252.
language: Kuvab konkreetses keeles veebilehed. Sisestage keelekood otse märksõna language: järel. Kui soovite vaadata ingliskeelseid veebilehti, mille teemaks on antiik, siis sisestage "antiques" language:en.
loc: või location: Kuvab teatud riigi või regiooni veebilehed. Sisestage riigi- või regioonikood otse märksõna loc: järel. Kui soovite kasutada kaht või enamat keelt, siis sisestage keelte rühmitamiseks lüüs OR. Kui soovite vaadata veebilehti Ameerika Ühendriikide ja Suurbritannia skulptuuride kohta, siis sisestage sculpture (loc:US OR loc:GB). Vaadake Bingis saadaolevate keelekoodide loendit jaotisest Riigi-, regiooni- ja keelekoodid.
prefer: Rõhutab otsinguterminit või muud operaatorit ja aitab otsingutulemusi täpsustada. Kui soovite otsida teavet jalgpalli kohta, kuid keskenduda peamiselt organisatsioonile, siis sisestage football prefer:organization.
site: Kuvab määratud saidi veebilehed. Kui soovite kasutada kaht või enamat domeeni, siis sisestage domeenide rühmitamiseks lüüs OR. Operaatoriga site: saate otsida veebidomeene, ülataseme domeene ja kuni teise taseme katalooge. Saate ka otsida saidilt veebilehti, mis sisaldavad kindlat otsinguterminit. Kui soovite vaadata BBC ja CNN-i veebisaidilt südamehaigustega seotud veebilehti, siis sisestage "heart disease" (site:bbc.co.uk OR site:cnn.com). Kui soovite otsida ettevõtte Microsoft veebisaidilt veebilehti Halo arvutiversiooni kohta, siis sisestage site:www.microsoft.com/games/pc halo.
feed: Leiab veebisaidilt RSS- ja Atom-kanalid, mis on seotud sisestatud terminitega. Jalgpalliga seotud RSS- või Atom-kanalite leidmiseks sisestage feed:football.
hasfeed: Leiab veebisaidilt veebilehed, millel on sisestatud terminitega seotud RSS- või Atom-kanalid. Kui soovite otsida New York Timesi veebisaidilt RSS- või Atom-kanaleid sisaldavaid veebilehti, siis sisestage site:www.nytimes.com hasfeed:football.
url: Kontrollib, kas märgitud domeeni- või veebiaadress on teenuse Bing registris. Registrist ettevõtte Microsoft domeeni otsimiseks sisestage url:microsoft.com.
Märkmed
  • Ärge lisage märksõnade kasutamisel kooloni järele tühikut.
  • Mõni kirjeldatud funktsioon või funktsionaalsus ei pruugi olla saadaval teie riigis või piirkonnas.

Seostuvad teemad

Täpsema otsingu suvandid

See more videos...