Piltide filtreerimine litsentsi tüübi alusel

Kasutage litsentsifiltrit, et leida pilte, mida võib kasutada nii isiklikul kui ka ärilisel otstarbel.

Kui soovite leida pilte, mida saate kasutada, jagada või muuta nii isiklikul kui ka ärilisel otstarbel, kasutage litsentsifiltrit. See filter põhineb Creative Commonsi litsentsimissüsteem. Valige filtrisuvand, et näha teie soovitud kasutusviisile vastavaid pilte.

Teave litsentsi järgi filtreerimise kohta

Suvandid, mille järgi saate filtrida, ning juhised nende kasutamiseks, on järgmised.

  • Avalik domeen: pildi looja on loobunud oma ainuõigustest seadusega lubatud suurima määrani. Lisateave selle kohta.
  • Tasuta ühiskasutuseks ja kasutamiseks: saate neid jagada ja kasutada. Muutmine või redigeerimine ei pruugi olla lubatud. Lisaks ei pruugi olla lubatud ka nende muutmine, jagamine ja kasutamine ärilisel otstarbel. Selle suvandi puhul on tavaliselt kõige rohkem tulemusi.
  • Tasuta ühiskasutuseks ja ärilistel eesmärkidel kasutamiseks: saate neid jagada ja kasutada nii isiklikul kui ka ärilisel otstarbel. Muutmine või redigeerimine isiklikul või äriotstarbel ei pruugi olla lubatud.
  • Tasuta muutmiseks, ühiskasutuseks ja kasutamiseks: saate neid muuta, jagada ja kasutada. Muutmine, jagamine ja kasutamine ärilisel otstarbel ei pruugi olla lubatud.
  • Tasuta muutmiseks, ühiskasutuseks ja ärilistel eesmärkidel kasutamiseks: saate neid muuta, jagada ja kasutada nii isiklikul kui ka ärilisel otstarbel. Selle suvandi puhul on tavaliselt kõige vähem tulemusi.

Pärast pildi leidmist

Kui leiate soovitud pildi, minge selle päritolulehele ja tehke kindlaks pildi tegelik litsents. Seejärel minge veebisaidile minge Creative Commonsi veebisaidile ning lugege litsents ning selle sätted, piirangud ja atribuudinõuded läbi ning nõustuge nendega. Kui olete selle uuringu lõpetanud, peaksite teadma, kuidas ja millal saate pilti kasutada.

Märge

Bing ei kinnita ega teata, et konkreetne litsents on pildiga seotud või et saate pilti selle litsentsi alusel kasutada.

Kui teil on litsentside kohta küsimusi, vaadake jaotist Creative Commonsi KKK.

Kui filtreeritud tulemused sisaldavad pilte, mis ei vasta valitud litsentsile, klõpsake pilditulemuste lehe allservas suvandit Tagasiside ja andke meile sellest teada.

See more videos...