Meditsiiniinfo Bing-is

Saage teada, kuidas Bing töötab koostöös spetsialistidega oma metsiinilise sisu ülevaatamisel.

Bing-is leitud metsiiniinfo pärineb usaldusväärsetelt meditsiinilist sisu tootvatelt partneritelt ja Bing-i teadmiste graafist. Paljude meditsiiniliste seisundite teavet on kontrollinud meditsiinispetsialistidest koosnev kogu.

Missugune meditsiiniinfo on Bing-is kättesaadav?

  • Meditsiinilised seisundid: Leiate teavet põhjuste, sümptomite, ennetamise, komplikatsioonide, diagnoosimise, ravi ja spetsialistide, kellega nõu pidada, kohta.
  • Diagnostilised testid: Kuidas ennast ette valmistada, mida oodata, riskid ja komplikatsioonid ning kuidas tõlgendada testitulemusi.
  • Raviprotseduurid: Leiate teavet selle kohta, mida oodata enne ja pärast protseduuri ning selle kestel, sealhulgas protseduuri riskid ja komplikatsioonid.
  • Sümptomid: Levinud põhjused, millal pöörduda arsti poole ja iseravimise võimalused.
  • Ravimid: Kõrvaltoimed, koostoimed ja hoiatused.

Milliseid allikaid kasutab Bing meditsiiniinfo hankimiseks?

Bing-i ravimiinfo pärineb andmebaasist First Databank ja muudelt meditsiini veebilehtedelt. Focus Medica pakub teavet meditsiiniliste seisundite, sümptomite, testide ja protseduuride kohta. Sellist teavet on kontrollinud meditsiinispetsialistidest koosnev kogu. Kogu ei kontrolli spetsiifilisi Bing-i otsingutermineid ega nende kohta kuvatud tulemusi. Kogusse kuuluvad tänase seisuga:

  • Dr. Bo Burns, DO, FACEP, The George Kaiser Family Foundation, erakorralise meditsiini õppetool (Oklahoma Ülikool)
  • Dr. Ilya Aleksandrovskiy, MD (Buffalo Ülikool)
  • Dr. Patrick Kearns, MPH (Harvardi Meditsiinikool), PGCert Med Ed (Glasgow Ülikool), MRCP UK
  • Dr. Rahul S. Gandhi, MPH (Harvardi Meditsiinikool), MBChB (Aucklandi Ülikool)

Meditsiiniinfo otsingul võite märgata jaotis nimega „People also search for“ (Inimesed on otsinud ka …). Selline teave pärineb otsingukäitumisest ja teadmiste graafist.

Sümptomi otsingul võite märgata jaotist nimega „Related health conditions“ (Seotud terviseseisundid). Selline jaotis pärineb otsingutulemustest ja meie teadmiste graafist. Kontrollime selliseid tulemusi asjakohasuse osas.

Kuidas pakub Bing meditsiiniinfot erinevates keeltes?

Bing töötleb kolmanda osapoole algandmeid inglise keeles ja tõlgib need. Kasutame turuspetsiifilisi meditsiinilisi veebilehti teabe lisamiseks kui see on asjakohane. Tõlgitud meditsiiniinfo on ette nähtud viitena ja mitte meditsiinilise nõustamisena. Microsoft pole aluseks olevaid andmeid üle vaadanud ning ei saa täielikku täpsust tagada.

Millal tuleks nõu pidada meditsiinitöötajaga?

Bing-is leitud meditsiiniinfo ei ole ette nähtud meditsiinilise nõustamisena ja see ei kehti kõigi kohta. Kui teil on meditsiiniline probleem, pöörduge tervishoiuteenuse osutaja poole. Meditsiinilises hädaolukorras helistage viivitamatult oma arstile või kohalikule hädaabi numbrile.

Kuidas teatada ebaõigest teabest?

Kui teil on tagasisidet Bing-is leiduva meditsiiniinfo kohta, siis kasutage mis tahes lehe alaosas leiduvat tagasiside linki.

Märge

Meditsiiniinfot pakutakse ainult enim otsitud teemade kohta ja see ei ole mõeldud seisundite ega ravi tervikliku loendina.

See more videos...