Bingi tööriistariba programmiga Experience Improvement Program liitumine või sellest loobumine

Aidake meil parandada Bingi tööriistariba kvaliteeti ja jõudlust.

Bingi tööriistaribai kasutades võite osaleda valikulises programmis Bingi tööriistariba Experience Improvement Program, mis kogub teavet teie arvuti, otsingute, avatud veebisaitide ja Bingi tööriistaribai kasutamise kohta. See teave aitab meil parandada meie toodete ning teenuste kvaliteeti ja jõudlust ning takistada rämpsmeili ja andmepüügipettuste jõudmist teie postkasti. Kui Bingi tööriistariba on sisse lülitatud, kogume teavet otsingutulemuste kuvamiskoha parandamiseks, asjakohaste otsingutulemuste kuvamiseks ja Bingi teenuste täiustamiseks.

Teie privaatsuse kaitsmiseks ei kasuta me selle programmi kaudu kogutud teavet teie isiku tuvastamiseks, teiega ühenduse võtmiseks või teile reklaami edastamiseks ja hoiame seda teavet teid tuvastada võimaldavast kontoteabest (nt nimi, meiliaadress või telefoninumber) eraldi. Muudame selle programmi kaudu kogutud andmed anonüümseks või kustutame kaheksateistkümne kuu pärast.

Bingi tööriistaribai installimisel saate programmis osaleda või sellest loobuda, märkides või tühjendades enne installi lõpetamiseks käsu Lõpeta klõpsamist ruudu Täiusta kasutuselamust.

  1. Avage veebibrauser.
  2. Klõpsake Bingi tööriistaribai paremas servas nuppu Sätted Ikooni Sätted pilt Bingi tööriistaribal.
  3. Klõpsake nuppu Kvaliteet, valige suvand Ei, ma ei soovi osaleda ja seejärel klõpsake käsku Sule.

Kui te kirjeldatud funktsioone ei näe, ei pruugi teil olla Bingi tööriistaribai uusim versioon. Selle installimiseks minge veebisaidile Bingi tööriistariba allalaadimislehekülg.

Seostuvad teemad

Teave Microsofti privaatsus- ja turbepoliitika kohta

See more videos...