מילות מפתח לחיפוש מתקדם

מילות מפתח מתקדמות יכולות לעזור לך למקד את החיפוש, כך שתראה רק את תוצאות החיפוש הרצויות.

רוצה לבזבז פחות זמן על מיון תוצאות שאינן רלוונטיות? מילות מפתח מתקדמות יכולות לספק לך תוצאות חיפוש טובות יותר, כך שתמצא רק את מה שאתה מחפש. השתמש במילות המפתח הבאות כאמצעי עזר להגבלה ולמיקוד של החיפושים שלך:

מילת מפתח הגדרה דוגמה
contains:‎ הקפד שתוצאות יישארו ממוקדות באתרים שמכילים קישורים לסוגי הקבצים שציינת. כדי לחפש אתרי אינטרנט שמכילים קישורים לקבצי Windows Media Audio ‏(‎.wma‎), הקלד music contains:wma.
ext:‎ מחזיר אך ורק דפי אינטרנט עם סיומת שם הקובץ שהגדרת. כדי למצוא דוחות שנוצרו בתבנית DOCX בלבד, הקלד את הנושא שלך ולאחריו ext:docx.
filetype:‎ מחזיר אך ורק דפי אינטרנט שנוצרו בסוג הקובץ שהגדרת. כדי למצוא דוחות שנוצרו בתבנית PDF בלבד, הקלד את הנושא שלך ואחריו filetype:pdf.
inanchor:‎ או inbody:‎ או intitle:‎ מילות מפתח אלה מחזירות אך ורק דפי אינטרנט שמכילים את המונח שהוגדר במטה-נתונים, כגון העוגן, הגוף או הכותרת של האתר, בהתאמה. ציין רק מונח אחד עבור כל מילת מפתח. ניתן לחבר מספר ערכים של מילות מפתח במחרוזות, לפי הצורך. כדי למצוא דפי אינטרנט שמכילים "msn" בעוגן וכן את המונחים "spaces" ו- "magog" בגוף, הקלד inanchor:msn inbody:spaces inbody:magog.
ip:‎ מוצא אתרים אשר מתארחים על-ידי כתובת IP ספציפית. כתובת ה-IP חייבת להיות כתובת שמורכבת מארבע חלקים וביניהם נקודות. הקלד את מילת מפתח ip: ואחריה כתובת ה-IP של אתר האינטרנט. הקלד IP:207.46.249.252.
language:‎ מחזיר דפי אינטרנט עבור שפה ספציפית. ציין את קוד השפה מיד לאחר מילת המפתח language:‎. כדי לראות דפי אינטרנט באנגלית בלבד אודות עתיקות, הקלד "antiques" language:en.
OR או |: מחזיר דפי אינטרנט מארץ או מאזור ספציפיים. ציין את קוד הארץ או האזור מיד לאחר מילת המפתח loc:. כדי להתמקד בשתי שפות או יותר, השתמש ב- OR לוגי לצורך קיבוץ השפות. כדי לראות דפי אינטרנט אודות פיסול מארה"ב או בריטניה, הקלדפיסול (loc:US OR loc:GB). לרשימת קודי השפה שבהם ניתן להשתמש עם Bing, ראה קודי ארצות, אזורים ושפות.
prefer:‎ מוסיף דגש למונח חיפוש או לאופרטור אחר כדי לסייע במיקוד תוצאות החיפוש. כדי למצוא תוצאות אודות כדורגל, אשר נוגעות בעיקר לארגון, הקלד כדורגל prefer:organization.
‎site:‎ מחזיר דפי אינטרנט אשר משתייכים לאתר שצוין. כדי להתמקד בשני תחומים או יותר, השתמש ב- OR לוגי לצורך קיבוץ התחומים. באפשרותך להשתמש ב- site:‎ כדי לחפש תחומי אינטרנט, תחומים מן הרמה העליונה וכן ספריות שעומקן אינו עולה על שתי רמות. ניתן גם לחפש אחר דפי אינטרנט שמכילים מילת חיפוש ספציפית באתר. כדי לראות דפי אינטרנט אודות מחלות לב מתוך אתרי האינטרנט של BBC או CNN, הקלד "מחלת לב" (site:bbc.co.uk OR site:cnn.com). כדי למצוא דפי אינטרנט אודות גרסת ה-PC של Halo באתר האינטרנט של Microsoft, הקלד site:www.microsoft.com/games/pc halo.
feed:‎ מחפש הזנות RSS או Atom באתר אינטרנט, הקשורות במונחים שאותם אתה מחפש. כדי למצוא הזנות RSS או Atom אודות כדורגל, הקלד feed:football.
hasfeed:‎ מחפש דפי אינטרנט אשר מכילים הזנות RSS או Atom באתר אינטרנט, הקשורות במונחים שאותם אתה מחפש. כדי לחפש דפי אינטרנט באתר האינטרנט של New York Times, אשר מכילים הזנות RSS או Atom אודות כדורגל, הקלד site:www.nytimes.com hasfeed:football.
url:‎ בודק אם התחום או כתובת האינטרנט המפורטים נמצאים באינדקס של Bing. כדי לאמת כי התחום Microsoft נמצא באינדקס, הקלד url:microsoft.com.
הערות
  • אל תכלול רווח לאחר הנקודתיים במילות מפתח אלה.
  • ייתכן שחלק מהתכונות והפונקציונליות המתוארות במאמר זה אינן זמינות בארץ או באזור שלך.

נושאים קשורים

אפשרויות חיפוש מתקדם

See more videos...