סנן תמונות לפי סוג רשיון

השתמש במסנן הרשיון כדי למצוא תמונות שעשויות להיות זמינות לשימוש אישי או מסחרי.

כאשר ברצונך לחפש תמונות לשימוש, לשיתוף או לשינוי לצורך אישי או מסחרי, השתמש במסנן הרשיון. מסנן זה מבוסס על מערכת הרישוי Creative Commons. בחר אפשרות סינון כדי לראות תוצאות תמונות המתאימות לשימוש המיועד שלך.

אודות סינון לפי רשיון

להלן האפשרויות שלפיהן ניתן לסנן ואופן השימוש בהן:

  • תחום ציבורי: יוצר התמונה ויתר על זכויותיו הבלעדיות, עד למידה המרבית שמתיר החוק. למד עוד על כך.
  • ניתן לשתף ולהשתמש ללא תשלום: באפשרותך לשתף אותן ולהשתמש בהן. ייתכן שלא תוכל לבצע שינויים או פעולות עריכה. בנוסף, ייתכן שלא תהיה רשאי לשנות אותן, לשתף אותן ולהשתמש בהן למטרות מסחריות. אפשרות זו מניבה את מספר התוצאות הרב ביותר.
  • ניתן לשתף ולהשתמש באופן מסחרי ללא תשלום: ניתן לשתף אותן ולהשתמש בהן למטרות אישיות או מסחריות. ייתכן שלא תהיה רשאי לשנות או לערוך אותן למטרות אישיות או מסחריות.
  • ניתן לשנות, לשתף ולהשתמש ללא תשלום: באפשרותך לשנות אותן, לשתף אותן ולהשתמש בהן. ייתכן שלא תהיה רשאי לשנות אותן, לשתף אותן ולהשתמש בהן למטרות מסחריות.
  • ניתן לשנות, לשתף ולהשתמש באופן מסחרי ללא תשלום: ניתן לשנות אותן, לשתף אותן ולהשתמש בהן למטרות אישיות או מסחריות. אפשרות זו מניבה את מספר התוצאות הנמוך ביותר.

לאחר שתמצא תמונה

לאחר שמצאת תמונה שאתה רוצה, עבור אל אתר האינטרנט המקורי שממנו היא לקוחה וברר מהו סוג הרשיון עבורה. לאחר מכן, עבור אל אתר האינטרנט של Creative Commons והקפד לקרוא ולהבין את הרשיון ואת התנאים, ההגבלות והדרישות שלו לגבי זכויות יוצרים. לאחר שתסיים לבצע בירור זה, אתה אמור לדעת כיצד ומתי מותר להשתמש בתמונה.

הערה

Bing אינו מאמת ואינו מרמז שרשיון מסוים משויך לתמונה מסוימת או שמותר להשתמש בתמונה במסגרת רשיון זה.

לשאלות בנושא רשיונות, עיין בדף שאלות נפוצות ב- שאלות נפוצות אודות Creative Commons.

אם התוצאות המסוננות כוללות תמונות שאינן תואמות את הרשיון שנבחר, בחלקו התחתון של דף תוצאות התמונות, לחץ על משוב וספר לנו על כך.

See more videos...