הגן על עצמך מפני תוכנות זדוניות ודיוג

גלה מדוע אנו מודיעים לך על אתרים שעשויים להיות מסוכנים או לגרום נזק ומה בעלי אתרים יכולים לעשות כדי לתקן זאת.

Malware הוא קיצור של 'תוכנה זדונית', תוכנית או קובץ שמיועדים במכוון להסב נזק או להפריע למערכת, כגון וירוס, תולעת או סוס טרויאני. Bing משבית קישורים לאתרים שהנם מסוכנים פוטנציאלית וכלולים בתוצאות החיפוש שלנו, ומיידע אותך כי האתר עלול להוריד תוכנה זדונית שיכולה להסב נזק למחשב שלך.

דיוג (באנגלית phishing) הוא דרך להונות משתמשי מחשבים כדי לגרום להם לחשוף את הפרטים האישיים או הפיננסיים שלהם באמצעות הודעת דואר אלקטרוני, אתר אינטרנט או שיחת טלפון. תרמית דיוג נפוצה מתחילה בהודעת דואר אלקטרוני שנראית כמו הודעה רשמית ממקור מהימן, כגון בנק, חברת אשראי או את מסחר מקוון מכובד. הודעת הדואר האלקטרוני מכוונת את הנמען לאתר אינטרנט מתחזה, שם הוא מתבקש לספק פרטים אישיים, כגון מספר חשבון או סיסמה. פרטים אלה משמשים בדרך כלל לביצוע גניבת זהות. למד עוד אודות זיהוי הודעות דואר אלקטרוני, קישורים או שיחות טלפון של דיוג.

מדוע האתר מסומן כמזיק?

אתר מסומן כמזיק כאשר Bing מזהה תוכן מזיק באחד מדפיו במהלך תהליך יצירת האינדקס הרגיל שלנו. הדבר כולל ללא הגבלה קוד תקיפה שמסוגל להוריד תוכנה זדונית למחשב שלך. Bing ממליץ, כי תימנע מביקורים בדפים אלה. למידע נוסף אודות הימנעות מהורדות מסוכנות, בקר במרכז האבטחה והבטיחות של Microsoft.

מדוע הודעת אזהרה בלבד? מדוע האתר לא הוסר מן האינדקס?

לעתים קרובות, הדפים שמסומנים כמזיקים הנם אתרים חוקיים, אשר בהם נעשה שימוש לרעה על-ידי גורם חיצוני זדוני ללא ידיעת בעליו של האתר. כיוון ש- Bing שואף לספק לך תוצאות רלוונטיות ובטוחות כאחד, החלטנו להכליל את דף האינטרנט כחלק מערכת התוצאות הרלוונטיות, אולם בה בעת להתריע בפניך באמצעות הודעת אזהרה.

עבור בעלים של אתרי אינטרנט

אם הנך בעליו של אתר אינטרנט, תוכל לקבל פרטים נוספים אודות אתרך ותהליך הסקירה שלנו במדריכי העזרה וההוראות 'כיצד לבצע' של Bing למנהלי אתרים.

ייתכן שחלק מהתכונות והפונקציונליות המתוארות במאמר זה אינן זמינות בארץ או באזור שלך.

See more videos...