הצטרף או בטל את הצטרפותך ל-Bing Bar Experience Improvement Program

עזור לשפר את האיכות והביצועים של סרגל Bing.

בעת שימוש בסרגל Bing, באפשרותך לבחור להשתתף בתוכנית האופציונלית סרגל Bing Experience Improvement Program שאוספת מידע אודות המחשב שלך, חיפושים שערכת, כתובות של אתרי אינטרנט שבהם ביקרת ואופן השימוש שלך בסרגל Bing. מידע זה עוזר לנו לשפר את האיכות והביצועים של המוצרים והשירותים שלנו ולמנוע הגעה של דואר זבל והונאות דיוג לתיבת הדואר הנכס שלך. כאשר סרגל Bing זמין, אנו אוספים מידע לשיפור הדירוג והרלוונטיות של החיפוש והביצועים של שירותי Bing.

כדי להגן על פרטיותך, אנו לא משתמשים במידע שנאסף כחלק מתוכנית זו כדי לזהות אותך, לפנות אליך או לכוון אליך פרסומות, ואנו מאחסנים מידע זה בנפרד מכל פרטי החשבון שמצויים בידינו ואשר מזהים אותך באופן אישי כגון שם, כתובת דואר אלקטרוני או מספרי טלפון. כל המידע שנאסף במסגרת תוכנית זו הופך לאנונימי או נמחק בתוך 18 חודשים.

בעת התקנת סרגל Bing, באפשרותך לבחור להצטרף או לבטל את ההצטרפות לתוכנית על ידי בחירה או ניקוי של תיבת הסימון שפר את החוויה שלי לפני לחיצה על סיום להשלמת ההתקנה.

  1. פתח את דפדפן האינטרנט שלך.
  2. בצד ימין של סרגל Bing, לחץ על הלחצן 'הגדרות' תמונה של סמל ההגדרות של סרגל Bing.
  3. לחץ על איכות, בחר באפשרות לא, אין ברצוני להשתתף ולאחר מכן לחץ על סגור.

אם אתה לא רואה את התכונות שמתוארות כאן, ייתכן שאין לך את הגרסה האחרונה של סרגל Bing. כדי להתקין, עבור אל דף ההורדה של סרגל Bing.

נושאים קשורים

אודות מדיניות הפרטיות והאבטחה של Microsoft

See more videos...