ראה דיווחי מזג אוויר

צפה במזג האוויר הנוכחי ובתחזית לחמשת הימים הבאים בסרגל Bing.

בעזרת הלחצן 'מזג אוויר' בסרגל Bing, באפשרותך להציג את תנאי מזג האוויר ותחזיות עבור ערים מרובות ברחבי העולם. באפשרותך גם לבחור עיר ברירת מחדל ולראות במבט חטוף את תנאי מזג האוויר הנוכחיים בעיר זו, מוצגים על הלחצן 'מזג אוויר' עצמו.

צפה בדיווח על מזג האווירexpando image

על הלחצן 'מזג אוויר' מוצג באופן אוטומטי ייצוג גרפי של תנאי מזג האוויר הנוכחיים במיקום ברירת המחדל שלך. לקבלת נתוני מזג אוויר נוספים, בצע אחת מהפעולות הבאות:

 • להצגת מידע מפורט אודות תנאי מזג האוויר הנוכחיים ותחזית לחמשת הימים הבאים עבור מיקום ברירת המחדל שלך, לחץ על הלחצן 'מזג אוויר' תמונה של הלחצן 'מזג אוויר' בסרגל Bing.
 • להצגת מידע מפורט אודות תנאי מזג האוויר הנוכחיים במיקום אחר, לחץ על הלחצן 'מזג אוויר' תמונה של הלחצן 'מזג אוויר' בסרגל Bing ולאחר מכן לחץ על לחצני החצים ימינה ושמאלה כדי לגלול בין תחזיות מזג האוויר במיקומים אחרים שהוספת.
הוסף מיקום או שנה את עיר ברירת המחדלexpando image
 1. לחץ על הלחצן 'מזג אוויר' תמונה של הלחצן 'מזג אוויר' בסרגל Bing בסרגל Bing.
 2. לחץ על אפשרויות.
 3. בצע אחת או יותר מהפעולות הבאות:
  • להוספת עיר לרשימה, לחץ על הוסף, הקלד את שם העיר, לחץ על חפש ולאחר מכן לחץ על העיר הרצויה.
  • כדי לשנות את הסדר שבו הערים מופיעות בעת לחיצה למעבר בין תחזיות מזג האוויר שלהן, בחר את העיר ולאחר מכן לחץ על לחצני החצים למעלה ולמטה.
  • כדי לשנות את עיר ברירת המחדל, בחר את העיר הרצויה מהרשימה ולאחר מכן לחץ על קבע כברירת מחדל. מזג האוויר בעיר שהוגדרה כברירת מחדל יוצג תמיד בלחצן 'מזג אוויר' ומופיע ראשון בעת לחיצה על לחצן 'מזג אוויר' בסרגל Bing.
 4. לחץ על סגור.
הערות
 • אם אתה לא רואה את התכונות שמתוארות כאן, ייתכן שאין לך את הגרסה האחרונה של סרגל Bing. כדי להתקין, עבור אל דף ההורדה של סרגל Bing.
 • ייתכן שחלק מהתכונות והפונקציונליות המתוארות במאמר זה אינן זמינות בארץ או באזור שלך.

נושאים קשורים

אודות סרגל Bing
בחר וארגן לחצנים בסרגל Bing

See more videos...