תרגם אתרי אינטרנט

תן לסרגל Bing לתרגם עבורך דפי אינטרנט באופן אוטומטי.

סרגל Bing 'מתרגם' הוא שירות תרגום מכונה בחינם שבו באפשרותך להשתמש כדי לתרגם באופן מיידי את הטקסט באתרי אינטרנט לשפות אחרות. סרגל Bing 'מתרגם' משתמש בטכנולוגיית תרגום המכונה הסטטיסטית של מתרגם של Microsoft, אשר ממפה מילים וביטויים ידועים למקבילות שלהם בשפות אחרות. תרגום מכונה יכול להיות שימושי עבור מי שאינם דוברים את השפה כדי לקבל את עיקרי המידע באתר אינטרנט, אולם המכונה אינה אדם שדובר את השפה וטקסט שתורגם על-ידי מכונה לא בהכרח יהיה 100% מדויק.

  1. פתח את Internet Explorer.
  2. עבור לדף האינטרנט שברצונך לתרגם.
  3. לחץ על הלחצן 'תרגם' תמונה של הלחצן 'תרגם' בסרגל Bing בסרגל Bing.

    אם לחצן 'תרגם' אינו מוצג, הוסף את הלחצן לסרגל Bing. למידע נוסף, ראה בחר וארגן לחצנים בסרגל Bing.

  4. בסרגל של מתרגם בראש הדף, בחר בשפה שבה ברצונך שהאתר יוצג.

    כדי להציג משפט מתורגם מסוים בדף האינטרנט בשפה המקורית, הצבע על תרגומו.

לקבלת מידע נוסף אודות המתרגם בסרגל Bing, עבור לדף הבית של Microsoft Translator. לקבלת מידע אודות שפות נתמכות, שליחת משוב או שאלות אחרות לגבי Microsoft Translator, ראה עזרה למתרגם של Microsoft.

הערות
  • בעת שאתה מבקר בדף אינטרנט שכתוב בשפה שאינה השפה שמוגדרת כברירת מחדל בדפדפן שלך, המתרגם של סרגל Bing שואל אותך באופן אוטומטי אם ברצונך לתרגם את הדף. כדי לתרגם את דף האינטרנט לשפה שמוגדרת כברירת מחדל בדפדפן שלך, בהתראה שמופיעה מתחת לתיבת החיפוש של סרגל Bing, לחץ על כן.
  • סרגל Bing המתרגם נותר פועל כל זמן שאתה צופה באותו דף אינטרנט. כאשר אתה עובר לדף אחר, המתרגם של סרגל Bing כבה עד שתבחר שוב לתרגם.

נושאים קשורים

אודות סרגל Bing

See more videos...