Išplėstinės ieškos raktažodžiai

Išplėstinės ieškos raktažodžiai gali padėti susiaurinti paiešką, kad būtų pateikiami tik norimui ieškos rezultatai.

Nenorite gaišti laiko dėl to, kad reikia peržiūrėti nesusijusius rezultatus? Naudodami išplėstinės ieškos raktažodžius galite gauti geresnius ieškos rezultatus ir rasti tik tai, ko ieškote. Naudodami toliau pateiktus raktažodžius apribokite iešką.

Raktažodis Aprašas Pavyzdys
contains: Pateikiami rezultatai, susiję su tomis svetainėmis, kuriose yra saitų į jūsų nurodytų tipų failus. Norėdami ieškoti svetainių, kuriose yra saitų į„ „Windows“ Media“ garso (.wma) failus, įveskite muzika contains:wma.
ext: Pateikiami tik tinklalapiai su nurodytu failo vardo plėtiniu. Norėdami rasti ataskaitų, sukurtų tik DOCX formatu, įveskite temą ir ext:docx.
filetype: Pateikiami tik tinklalapiai, kurie sukurti jūsų nurodytu failo formatu. Norėdami rasti ataskaitų, sukurtų PDF formatu, įveskite temą ir filetype:pdf.
inanchor: arba inbody: arba intitle: Naudojant šiuos raktažodžius bus pateikti tinklalapiai, kurių metaduomenyse, pvz., žymėje, tekste arba svetainės pavadinime, yra nurodytas terminas. Su kiekvienu raktažodžiu nurodykite tik vieną terminą. Jei reikia, vienoje eilutėje galite įvesti keletą raktažodžių įrašų. Norėdami rasti tinklalapių, kurių žymėje yra „msn“, o tekste yra terminai „erdvės“ ir „magogas“, įveskite inanchor:msn inbody:erdvės inbody:magogas.
ip: Pateikiamos svetainės, kurioms išteklius nuomoja nurodytas IP adresas. IP adresas turi būti sudarytas iš keturių dalių, atskirtų taškais. Įveskite ip: raktažodį, tada – svetainės IP adresą. Įveskite IP:207.46.249.252.
language: Pateikiami tinklalapiai nurodyta kalba. Nurodykite kalbos kodą iš karto po raktažodžio language: . Norėdami peržiūrėti tinklalapius apie antikvarinius daiktus tik anglų kalba, įveskite "antikvaras" language:en.
loc: arba location: Pateikiami nurodytos šalies arba regiono tinklalapiai. Nurodykite šalies arba regiono kodą iš karto po raktažodžio loc: . Jei norite ieškoti rezultatų keliomis kalbomis, grupuokite kalbas naudodami loginį operatorių OR. Norėdami peržiūrėti tinklalapius apie skulptūrą iš JAV arba Didžiosios Britanijos, įveskite skulptūra (loc:US OR loc:GB). Kalbų kodų, kuriuos galite naudoti „Bing“, sąrašą žr. Šalių, regionų ir kalbų kodai.
prefer: Akcentuojamas ieškos terminas arba kitas operatorius siekiant susiaurinti ieškos rezultatus. Norėdami rasti rezultatų apie futbolą, susijusių su organizacija, įveskite futbolas prefer:organization.
site: Pateikiami tik nurodytos svetainės tinklalapiai. Jei norite ieškoti rezultatų keliuose domenuose, grupuokite domenus naudodami loginį operatorių OR. Naudodami site: galite ieškoti žiniatinklio domenų, aukščiausio lygio domenų ir katalogų, esančių ne giliau nei antrame lygyje. Taip pat galite ieškoti svetainės tinklalapių, kuriuose yra tam tikras ieškos žodis. Norėdami matyti tinklalapius apie širdies ligas iš BBC arba CNN svetainių, įveskite "heart disease" (site:bbc.co.uk OR site:cnn.com). Norėdami rasti tinklalapių apie kompiuteriams skirtą „Halo“ versiją „„Microsoft““ svetainėje, įveskite site:www.microsoft.com/games/pc halo.
feed: Svetainėje randamos RSS arba „Atom“ informacijos santraukos pagal ieškomus terminus. Norėdami rasti RSS arba „Atom“ informacijos santraukas apie futbolą, įveskite feed:futbolas.
hasfeed: Svetainėje pagal ieškomus terminus randami tinklalapiai, kuriuose yra RSS arba „Atom“ informacijos santraukų. Norėdami „New York Times“ svetainėje rasti tinklalapių, kuriuose yra RSS arba „Atom“ informacijos santraukų, įveskite site:www.nytimes.com hasfeed:futbolas.
url: Tikrinama, ar nurodytas domenas arba žiniatinklio adresas yra „Bing“ rodyklėje. Norėdami patikrinti, ar „„Microsoft““ domenas yra rodyklėje, įveskite url:microsoft.com.
Pastabos
  • Įvesdami šiuos raktažodžius po dvitaškio nepalikite tarpo.
  • Kai kurios čia aprašytos funkcijos ir ypatybės jūsų regione ar šalyje gali būti nepasiekiamos.

Susijusios temos

Išplėstinės ieškos parinktys

See more videos...