Turinio suaugusiesiems blokavimas naudojant saugiąją iešką

Suaugusiesiems skirto teksto, vaizdų ir vaizdo įrašų filtravimo, kad jie nebūtų įtraukiami į ieškos rezultatus, parinktys.

Saugioji ieška neleidžia ieškos rezultatuose pateikti turinio suaugusiesiems. Saugiąją iešką galite įjungti įvairiais būdais.

 • Jei naudojate atskiras paskyras, puslapyje Parametrai pasirinkite saugiosios ieškos parinktis.
 • Tinklo lygiu susiekite www.bing.com su strict.bing.com.
 • Jei naudojate atskirą kompiuterį, susiekite www.bing.com su strict.bing.com.

Toliau išsamiau aprašoma, kaip naudojant kiekvieną prieš tai paminėtą būdą įdiegti saugiąją iešką.

Nustatykite saugiosios ieškos filtrusexpando image
 1. Puslapyje Parametrai spustelėkite vieną iš tolesnių saugiosios ieškos filtrų.
  • Griežta– filtruoja suaugusiesiems skirtą tekstą, vaizdus ir vaizdo įrašus, kad jie nebūtų įtraukiami į ieškos rezultatus.
  • Nuosaiki– filtruoja suaugusiesiems skirtus vaizdus ir vaizdo įrašus, kad jie nebūtų įtraukiami į ieškos rezultatus, bet nefiltruoja teksto. Tai yra numatytasis parametras.
  • Išjungta– nefiltruoja turinio suaugusiesiems.
 2. Spustelėkite Įrašyti.
Susiekite tinklo lygiuexpando image

Jei norite užtikrinti, kad visiems tinklo vartotojams būtų pateikiami griežtai filtruojami saugiosios ieškos rezultatai, naudodami maršruto parinktuvą arba tarpinį serverį susiekite www.bing.com su strict.bing.com. Naudojant strict.bing.com. užtikrinama, kad šiuo IP bus pateikiami griežtai filtruojami visų užklausų saugiosios ieškos rezultatai, o saugiosios ieškos valdikliai bus išjungti.

Šį būdą rekomenduojame kaip geriausiai tinkantį „Bing in the Classroom“ programoje nedalyvaujančioms mokykloms, kad tikrai būtų pateikiami griežtai filtruojami saugiosios ieškos rezultatai. Taip pat šį būdą gali naudoti namų vartotojai ir įmonės, norinčios užtikrinti griežtai filtruojamų saugiosios ieškos rezultatų pateikimą.

Norėdami tinkle įjungti saugiąją iešką, turėsite atnaujinti DNS konfigūracijos duomenis. Nustatykite, kad www.bing.com DNS įrašas būtų strict.bing.com CNAME įrašu. CNAME įrašas bus tinkamas net ir pakeitus strict.bing.com IP, todėl turėtumėte naudoti CNAME įrašą, o ne strict.bing.com IP. Pakeitus DNS, rezultatai vartotojams ir toliau bus pateikiami kaip įprasti www.bing.com rezultatai, tačiau bus užtikrinamas griežtai filtruojamų saugiosios ieškos rezultatų pateikimas.

Nerekomenduojame blokuoti www.bing.com IP, nes tai atlikus gali būti blokuojami kiti „Microsoft“ domenai.

Susiekite atskirame kompiuteryjeexpando image

Jei norite užtikrinti, kad naudojant konkretų kompiuterį būtų pateikiami griežtai filtruojami saugiosios ieškos rezultatai, susiekite www.bing.com su strict.bing.com. Pavyzdžiui, jei esate vienas iš tėvų ir norite užtikrinti, kad naudojant vaiko kompiuterį būtų pateikiami saugiosios ieškos rezultatai, šis būdas bus veiksmingas. Tik kompiuterio administratoriais esantys vartotojai gali anuliuoti šį pakeitimą.

Norėdami pakeisti, atlikite šiuos veiksmus.

 1. Naudodami „Windows“ spustelėkite „Windows“ klavišą ir įveskite „Užrašinė“.
 2. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite užrašinę ir pasirinkite Paleisti administratoriaus teisėmis.
 3. Jei norite leisti šiai programai atlikti pakeitimus, paklausus „Windows“ spustelėkite Taip.
 4. Atidarykite pagrindinių kompiuterių failą. Daugelyje įdiegtų „Windows“ sistemų jį galima rasti adresu: C:\Windows\System32\drivers\etc\hosts
 5. Spustelėkite „Windows“ klavišą, įveskite „cmd“, tada paspauskite „Enter“ klavišą.
 6. Įveskite „ping strict.bing.com“ ir įsidėmėkite gautą IP. Jis bus panašus į šį adresą: 204.79.197.220
 7. Pagrindinių kompiuterių failo pabaigoje sukurkite į šį panašų įrašą: 204.79.197.220 www.bing.com
 8. Išsaugokite failą. Dabar „Windows“ bus naudojama strict.bing.com ir bus užtikrinama, kad šiame kompiuteryje būtų pateikiami griežtai filtruojami saugiosios ieškos rezultatai.

Jei „Windows“ įdiegta kitoje kompiuterio vietoje, pagrindinių kompiuterių failą galite rasti komandinėje eilutėje įvedę šį tekstą: cd /d %systemroot%\system32\drivers\etc.

Pastaba

pagrindinių kompiuterių faile būtina naudoti faktinį strict.bing.com IP, o ne CNAME įrašą. Jei naudojamas CNAME įrašas, tuomet naudojant pagrindinių kompiuterių failą nebus nukreipiama į strict.bing.com IP.

Kai kurios čia aprašytos funkcijos ir ypatybės jūsų regione ar šalyje gali būti nepasiekiamos.

Susijusios temos

Pranešimas apie pažeidimą
Sužinokite daugiau apie saugiąją iešką

See more videos...