Susipažinkite su pagrindiniu puslapiu

Sužinokite, kaip atsisiųsti „Bing“ pagrindinio puslapio vaizdą, gauti daugiau informacijos apie jį arba jį išjungti.

„Bing“ kasdien pateikia naują pagrindinio puslapio vaizdą, vaizdo įrašą arba panoramą, kad geriau pažintumėte jus supantį pasaulį.

Sužinokite daugiau apie temą

Norėdami sužinoti daugiau apie tos dienos vaizdo, vaizdo įrašo arba panoramos temą, užveskite pelės žymiklį ir bus parodyta tos dienos viktorina. Kiekvienoje pagrindinio puslapio viktorinoje yra informacijos apie temą ir saitų, kuriuos spustelėję galite sužinoti dar daugiau.

Gaukite informacijos

Norėdami gauti informacijos apie vaizdą, vaizdo įrašą arba panoramą, užveskite pelės žymiklį virš apatiniame dešiniajame vaizdo kampe esančio elemento Informacija.

Pagrindinio puslapio vaizdą atsisiųskite arba įrašykite

Galite atsisiųsti daugelį kasdien pateikiamų pagrindinio puslapio vaizdų. Norėdami vaizdą atsisiųsti, užveskite pelės žymeklį virš elemento Informacija ir spustelėkite Atsisiųsti šios dienos vaizdą. Norėdami vaizdą įrašyti savo Mano įrašyti elementai puslapyje, spustelėkite kortelės Informacija viršuje esančią širdelės piktogramą.

Peržiūrėkite ankstesnius vaizdus

Norėdami peržiūrėti praėjusių septynių dienų vaizdus, apatiniame dešiniajame vaizdo kampe spustelėkite rodykles Ankstesnis ir Kitas.

Tinkinkite pagrindinį puslapį

Viršutiniame dešiniajame puslapio kampe spustelėkite trijų linijų piktogramą, dalyje Tinkinkite pagrindinį puslapį spustelėkite Rodyti meniu juostą arba Rodyti naujienas ir pomėgius, kad juos paslėptumėte arba rodytumėte.

Įjunkite ir išjunkite vaizdą

  • Norėdami vietoj kasdienio pagrindinio puslapio vaizdo matyti pilką foną, naudokite šį saitą, kad jį išjungtumėte.
  • Norėdami vietoj pilko fono matyti kasdienį pagrindinio puslapio vaizdą, naudokite šį saitą, kad jį įjungtumėte.

Padarykite „Bing“ pagrindiniu puslapiu ir ieškos moduliu

Naudodamiesi šiais saitais galite Nustatyti Bing.com kaip pagrindinį puslapį ir Padaryti „Bing“ ieškos moduliu šioje naršyklėje. Jei „Bing“ nepavyksta nustatyti pagrindinio puslapio arba ieškos modulio automatiškai, vykdykite ekrane pateikiamus nurodymus.

Gaukite naujausios informacijos

Norėdami gauti naujausios informacijos apie pagrindinį puslapį ir kitų naujienų apie „Bing“, sekite „Bing“ per „Facebook“ arba „Bing“ per „Twitter“.

Kai kurios čia aprašytos funkcijos ir ypatybės jūsų regione ar šalyje gali būti nepasiekiamos.

See more videos...