Filtruokite vaizdus pagal licencijos tipą

Naudodami licencijos filtrą ieškokite vaizdų, kurie gali būti siūlomi asmeniniam arba komerciniam naudojimui.

Kai ieškote vaizdų, kuriuos galima naudoti, bendrinti arba modifikuoti asmeniniais arba komerciniais tikslais, naudokite licencijų filtrą. Šis filtras grindžiamas „Creative Commons“ licencijavimo sistema. Pasirinkite filtravimo parinktį, kad būtų parodyti vaizdai, atitinkantys paskirtį.

Apie filtravimą pagal licenciją

Toliau nurodytos parinktys, pagal kurias galite filtruoti vaizdus, ir pateikiama informacija, kaip galite vaizdus naudoti.

  • Viešasis domenas: vaizdo kūrėjas atsisakė visų išskirtinių teisių, kiek tai leidžiama pagal įstatymus. Sužinokite apie tai daugiau.
  • Galima bendrinti ir naudoti: galite juos bendrinti ir naudoti. Gali būti neleidžiama jų keisti arba redaguoti. Be to, gali būti neleidžiama modifikuoti, bendrinti ir naudoti komerciniais tikslais. Pasirinkus šią parinktį paprastai randama daugiausia rezultatų.
  • Galima bendrinti ir naudoti komerciniais tikslais: galite bendrinti ir naudoti juos asmeniniais arba komerciniais tikslais. Gali būti neleidžiama keisti arba redaguoti asmeniniais arba komerciniais tikslais.
  • Galima modifikuoti, bendrinti ir naudoti: galite juos modifikuoti, bendrinti ir naudoti. Gali būti neleidžiama modifikuoti, bendrinti ir naudoti komerciniais tikslais.
  • Galima modifikuoti, bendrinti ir naudoti komerciniais tikslais: galite modifikuoti, bendrinti ir naudoti asmeniniais arba komerciniais tikslais. Pasirinkus šią parinktį paprastai randama mažiausiai rezultatų.

Ką daryti radus vaizdą

Radę norimą vaizdą galite apsilankyti pradinėje vaizdo svetainėje ir sužinoti, kokia tikroji vaizdui taikomą licencija. Tada spustelėkite Eiti į „Creative Commons“ svetainę ir perskaitykite bei išsiaiškinkite licencijos sąlygas, jos nuostatas, apribojimus ir priskyrimo reikalavimus. Taip išsiaiškinsite, kaip ir kada galite naudoti vaizdą.

Pastaba

„Bing“ netvirtina ir nenurodo, kad konkreti licencija priskirta vaizdui arba kad galite naudoti vaizdą pagal tą licenciją.

Jei turite klausimų apie licencijas, žr. DUK apie „Creative Commons“.

Jei filtruotuose rezultatuose pateikiami vaizdus, kurie neatitinka pasirinktos licencijos reikalavimų, vaizdų rezultatų puslapyje spustelėkite Atsiliepimai ir praneškite mums apie tai.

See more videos...