Apsisaugokite nuo kenkėjiškų programų ir sukčiavimo apsimetant

Sužinokite, kodėl informuojame apie galimai žalingas arba pavojingas svetaines ir ką svetainių savininkai gali padaryti, kad to išvengtų.

Kenkėjiška programa, kenkėjiška programinė įranga arba kenkėjiškas failas yra specialiai sukurtas siekiant pažeisti sistemą arba sutrikdyti jos veikimą, pvz., tai gali būti virusas, kirminas arba Trojos arklys. „Bing“ ieškos rezultatuose išjungia potencialiai pavojingų svetainių saitus ir įspėja, kad iš svetainės galima atsisiųsti kenksmingą programinę įrangą, galinčią pakenkti kompiuteriui.

Sukčiavimas apsimetant – tai kompiuterio vartotojų apgaulės būdas, kai naudojant el. laišką, svetainę arba kalbant telefonu atskleidžiama asmeninė arba finansinė informacija. Įprasta sukčiavimo apsimetant veikla pradedama parašius el. laišką, kuris panašus į oficialų pranešimą, gautą iš patikimo šaltinio, pvz., banko, kredito kortelių įmonės arba patikimo internetinio pardavėjo. El. laiške gavėjai nukreipiami į kenkėjišką svetainę, kurioje jų prašoma pateikti asmeninės informacijos, pvz., sąskaitos numerį arba slaptažodį. Tada ši informacija paprastai naudojama tapatybės vagystės tikslais. Sužinokite daugiau apie Sukčiavimo apsimetant veiklai vykdyti skirtų el. laiškų, saitų arba telefono skambučių atpažinimas.

Kodėl svetainė pažymėta kaip žalinga?

Svetainė pažymima kaip žalinga, kai „Bing“ per įprastą indeksavimą viename iš svetainės puslapių aptinka žalingo turinio. Tai gali būti puolimo kodas, galintis atsisiųsti kenkėjišką programinę įrangą į jūsų kompiuterį, bet vien juo nepasiribojama. „Bing“ rekomenduoja vengti lankytis tokiuose puslapiuose. Jei reikia daugiau informacijos apie tai, kaip išvengti pavojingų atsisiunčiamų failų, apsilankykite „Microsoft“ saugos centras.

Kodėl tik įspėjimo pranešimas? Kodėl svetainė nebuvo pašalinta iš rodyklės?

Puslapiai, pažymėti kaip žalingi, dažnai yra legaliose svetainėse, kurias išnaudoja kenkėjiškos trečiosios šalys be svetainės savininko žinios. Kadangi „Bing“ stengiasi pateikti aktualius ir saugius rezultatus, nusprendėme įtraukti tinklalapį kaip susijusių rezultatų rinkinio dalį, bet tuo pat metu įspėti jus pateikiant pranešimą.

Svetainių savininkams

Jei esate svetainės savininkas, galite gauti daugiau informacijos apie savo svetainę, mūsų atliekamą peržiūros procesą „„Bing“ žiniatinklio administratorius“ žinyno ir mokomosios medžiagos vadovuose:

Kai kurios čia aprašytos funkcijos ir ypatybės jūsų regione ar šalyje gali būti nepasiekiamos.

See more videos...