Su privatumu susijusių prašymų blokuoti rezultatus pateikimas ES

optional_search_description

2014 m. gegužės 13 d. Europos Sąjungos Teisingumo Teismas (ESTS) nusprendė, kad tam tikri vartotojai turi teisę reikalauti pašalinti iš ieškos modulių užklausų rezultatus, apimančius asmens vardą, jei tokie rezultatai yra netinkami, nereikalingi, nebeaktualūs arba pertekliniai. Jei esate Europos gyventojas ir norite prašyti, kad „„Microsoft““ blokuotų ieškos rezultatus sistemoje „Bing“, kai ieškoma pagal jūsų vardą, naudokite šį saitą forma. Jei prašymai blokuoti yra susiję su socialiniais tinklais, žr. toliau pateiktą papildomą informaciją.

Atminkite, kad „Bing“ neskelbia ir nekontroliuoja atitinkamo turinio. Užblokavus tam tikrus ieškos rezultatus sistemoje „Bing“, toks turinys nepašalinamas iš žiniatinklio. Jei norite, kad turinys būtų pašalintas iš žiniatinklio, rekomenduojame kreiptis į turinį skelbiančios svetainės žiniatinklio administratorių.

Jei naudojate Bing kaip ieškos modulį, nelaikykite savo ieškos rezultatų, nes ateityje atsakydami asmens pateiktą ištrynimo užklausą galime pašalinti iš sąrašo kai kuriuos URL, kurie šiuo metu rodomi jūsų ieškos rezultatuose. Dėl Bing atsako į asmenų pateiktas ištrynimo užklausas ieškos rezultatai gali būti neišsamūs.

Rekomenduojame pateikti išsamią ir aktualią informaciją atsakant į kiekvieną klausimą formoje. Naudodamiesi šia informacija mes vertinsime jūsų prašymą. Siekdami patikrinti arba papildyti jūsų pateiktą informaciją galime tikrinti ir kitus informacijos šaltinius (t. y. ne tik jūsų užpildytą formą). Peržiūrėdama jūsų pateiktą informaciją „„Microsoft““ įsipareigoja užtikrinti privatumą pagal mūsų privatumo nuostatas.

Remiantis ESTS sprendimu, jūsų pateikta informacija padės mums rasti kompromisą tarp jūsų asmeninių privatumo interesų ir viešojo intereso ginti išraiškos laisvę ir nevaržomą informacijos teikimą pagal Europos įstatymus. Todėl prašymo pateikimas negarantuoja, kad konkretūs ieškos rezultatai bus užblokuoti. Bendradarbiaudami su vietinėmis duomenų apsaugos institucijomis ir kitais asmenimis stengsimės užtikrinti, kad prašymų blokuoti ieškos rezultatus vertinimas atitiktų būsimas ESTS sprendimo įgyvendinimo gaires. Jei nesutinkate su mūsų sprendimu dėl jūsų prašymo blokuoti tam tikrus rezultatus, galite kreiptis į vietinę duomenų apsaugos instituciją.

Gali kilti įvairių klausimų dėl minėto ESTS sprendimo įgyvendinimo, todėl gavus papildomų gairių forma ir susiję procesai gali keistis. Po tam tikro laiko prašymai gali būti vertinami iš naujo.

„Bing“ gavo prašymų blokuoti vartotojų profilius, nuotraukas ir URL adresus, susijusius su įvairiomis socialinių tinklų svetainėmis, „Bing“ ieškos rezultatuose. Jei sukūrėte arba paskelbėte turinį socialinių tinklų svetainėse ir norite jį blokuoti, panaikinti arba šalinti iš ieškos rezultatų „Bing“ ir kituose ieškos moduliuose, bandykite naudoti atitinkamose socialinių tinklų svetainėse siūlomas turinio šalinimo priemones ir procesus. Šios priemonės ir procesai gali būti veiksmingiausias būdas socialinių tinklų turiniui šalinti iš ieškos rezultatų.

See more videos...