Ieškos retrospektyvos įjungimas arba išjungimas

Kaip peržiūrėti, išvalyti arba išjungti ar įjungti ieškos retrospektyvą.

Ieškos retrospektyvoje galite matyti, ko ieškojote, ieškos datas ir aplankytas svetaines. Be to, remdamasi spustelėtais rezultatais, ji gali pagerinti ieškų rezultatus.

Ieškos retrospektyvos išjungimasexpando image

Kai ieškos restrospektyva išjungta, į ją neįtraukiama nieko naujo. Esama retrospektyva nėra pašalinama. Norėdami pašalinti ieškos retrospektyvą, turite ją išvalyti.

Pastaba

Jei nepavyksta išjungti ieškos retrospektyvos, naršyklėje įgalinkite „„JavaScript““ ir slapukus, tada bandykite iš naujo.

Ieškos retrospektyvos įjungimasexpando image
Ieškos retrospektyvos išvalymasexpando image
 • Jei nesate prisijungę

  Norėdami iš retrospektyvos išvalyti pavienę iešką, puslapyje Ieškos retrospektyva spustelėkite prie norimos panaikinti ieškos esantį simbolį X.

  Norėdami išvalyti visą savo ieškos retrospektyvą, puslapio Ieškos retrospektyva dalyje Keisti retrospektyvos parametrus spustelėkite Išvalyti viską. Taip panaikinama visa šiame įrenginyje esanti ieškos retrospektyva.

 • Jei esate prisijungę prie „Microsoft“ paskyra

  Savo „Microsoft“ privatumo valdymo portalas dalyje Išvalyti ieškos retrospektyvą spustelėkite Išvalyti ieškos retrospektyvą, tada spustelėkite Išvalyti. Taip panaikinama visa ieškos retrospektyva, susijusi su „Microsoft“ paskyra.

 • Jei esate prisijungę prie darbo arba mokymo įstaigos paskyros

  Puslapio Ieškos retrospektyva dalyje Išvalyti ieškos retrospektyvą spustelėkite Išvalyti viską, tada spustelėkite Taip. Taip panaikinama visa ieškos retrospektyva, susijusi su ta paskyra.

Ieškos retrospektyvos peržiūraexpando image
 1. Bet kuriame puslapyje Bing.com spustelėkite viršutiniame dešiniajame kampe esančią trijų linijų piktogramą, o tada – Ieškos retrospektyva.
 2. Norėdami matyti ieškos retrospektyvą pagal tipą arba datą, naudokite virš ieškos restrospektyvos esančius meniu.

Kai kurios čia aprašytos funkcijos ir ypatybės jūsų regione ar šalyje gali būti nepasiekiamos.

Susijusios temos

Ieškos pasiūlymų įjungimas arba išjungimas
Turinio suaugusiesiems blokavimas naudojant saugiąją iešką

See more videos...