Medicininė informacija „Bing“

Sužinokite, kaip ekspertai tikrina „Bing“ medicininį turinį.

„Bing“ medicininė informacija renkama iš patikimų medicininio turinio partnerių ir „Bing“ žinių grafiko. Informaciją apie daugelį medicininių būklių peržvelgia mūsų medicinos profesionalų komisija.

Kokia medicininė informacija pasiekiama „Bing“?

  • Medicininės būklės: sužinokite apie priežastis, simptomus, prevenciją, komplikacijas, diagnozes, gydymą ir konsultuojančius specialistus.
  • Diagnostiniai testai: kaip pasiruošti, ko tikėtis, rizika ir komplikacijos ir kaip vertinti testų rezultatus.
  • Gydymo procedūros: sužinokite, ko tikėtis prieš, per ir po procedūrų, ir apie jų keliamą riziką ir galimas komplikacijas.
  • Simptomai: dažniausios priežastys, kokiu atveju kreiptis į gydytoją ir savigydos galimybės.
  • Medikamentai: šalutinis poveikis, sąveika ir įspėjimai.

Kokius šaltinius „Bing“ naudoja medicininei informacijai?

„Bing“ informacija apie medikamentus renkama iš „First Databank“ ir kitų medicininių svetainių. „Focus Medica“ teikia informaciją apie medicinines būkles, simptomus, testus ir procedūras. Šią informaciją tikrina mūsų medicinos profesionalų komisija. Komisija netikrina konkrečių „Bing“ paieškos terminų arba jiems pateikiamų rezultatų. Komisiją šiuo metu sudaro:

  • Dr. Bo Burns, DO, FACEP, „The George Kaiser Family Foundation“, skubiosios pagalbos katedros vadovas (University of Oklahoma)
  • Dr. Ilya Aleksandrovskiy, MD (University at Buffalo)
  • Dr. Patrick Kearns, MPH (Harvard Medical School), PGCert Med Ed (University of Glasgow), MRCP UK
  • Dr. Rahul S. Gandhi, MPH (Harvard Medical School), MBChB (University of Auckland)

Kai ieškote medicininės informacijos, galite pastebėti dalį „Žmonės taip pat ieško“. Ši informacija teikiama pagal paieškos elgesį ir mūsų žinių grafiką.

Jei ieškote simptomo, galite pastebėti dalį „Susiję negalavimai“. Šios dalies informaciją teikiama pagal paieškos rezultatus ir mūsų žinių grafiką. Tikriname šių rezultatų aktualumą.

Kaip „Bing“ teikia medicininę informaciją kitomis kalbomis?

„Bing“ renka duomenis anglų kalba iš trečiųjų šalių ir juos išverčia. Jei reikia, taip pat naudojame skirtingoms rinkoms pritaikytų medicininių svetainių duomenis, kad įtrauktume papildomos informacijos. Medicininės informacijos vertimai yra tik orientaciniai, jų negalima naudoti medicininėms konsultacijoms. „Microsoft“ neperžiūrėjo pagrindinių duomenų, todėl visiško tikslumo užtikrinti negalime.

Kada kreiptis į medikus

Bing medicininė informacija nėra skirta naudoti medicininėms konsultacijoms ir netaikoma kiekvienam. Jei jums kyla rūpesčių dėl sveikatos, kreipkitės į sveikatos priežiūros specialistą. Prireikus skubios medicininės pagalbos, nedelsdami skambinkite gydytojui arba vietinei pagalbos tarnybai.

Kaip pranešti apie neteisingą informaciją

Jei norite pasidalyti nuomone apie „Bing“ medicininę informaciją, naudokite atsiliepimų nuorodą puslapio apačioje.

Pastaba

Medicininė informacija teikiama tik apie ieškomiausias temas, todėl ji nėra sudaryta kaip išsamus negalavimų arba gydymo sąvadas.

See more videos...