Apie asmeninę Mano vietovių saugą

Rekomendacijos, padėsiančios pasirūpinti sauga kuriant vietas „Bing“ žemėlapiuose. Jaunesni nei 13 metų vaikai neturėtų kurti vietovių.

Galima ieškoti viešųjų vietovių, kurios yra rodomos kaip rezultatai, prie kurių turinio sudarymo prisidėjo vartotojai. Jei vietovių sąrašą nustatysite kaip privatųjį, jų nebus galima ieškoti, tačiau vis tiek galėsite bendrinti žiniatinklio adresą. Viešosios vietovės internete yra pasiekiamos visiems asmenims, tad jas įrašydami imkitės tam tikrų atsargumo priemonių.

Perskaitykite „Windows“ elgesio taisyklės ir įsitikinkite, kad laikotės nurodymų. Jaunesni nei 13 metų vaikai neturėtų kurti vietovių.

Vadovaukitės sveiku protu ir toliau pateiktais patarimais, kad būtumėte saugūs.

  • Visada galvokite apie saugą: nenustatykite jokios informacijos kaip viešos, jei nenorite, kad ją skaitytų nepažįstami asmenys. Be to, galvokite apie šeimos ir draugų saugą.
  • Saugokite savo tapatybės duomenis: neįtraukite tikro vardo ir pavardės, mokyklos pavadinimo, komandos pavadinimo, darbovietės ar kitos informacijos, kuri gali būti naudojama jūsų tapatybei nustatyti.
  • Saugokite savo namų adresą: nesakykite nepažįstamiesiems, kur gyvenate.
  • Neviešinkite savo asmeninio tvarkaraščio: nepažįstamieji neturi sužinoti, kada galite būti namuose vieni.
  • Patikrinkite savo nuotraukas: nuotraukose neturi būti namų numerių, valstybinių automobilių numerių ar kitos informacijos, pagal kurią galima nustatyti tapatybę.
  • Patikrinkite paslėptus duomenis: metaduomenyse ar nuotraukų ypatybėse neturi būti nurodyta informacija, kuri gali būti naudojama jūsų tapatybei nustatyti.
  • Patikrinkite savo saitus: nesusiekite su svetainėmis ar tinklaraščiais, kuriuose yra informacijos, pagal kurią būtų galima nustatyti jūsų tapatybę.
  • Prisidėkite prie visų kitų asmenų saugos užtikrinimo: neįtraukite jokios bet kokio kito asmens informacijos, pagal kurią galima nustatyti tapatybę, su ja nesusiekite bei neleiskite kitiems asmenims įtraukti jūsų asmeninės informacijos ar su ja susieti.

Kai kurios čia aprašytos funkcijos ir ypatybės jūsų regione ar šalyje gali būti nepasiekiamos.

Susijusios temos

Stebėkite, ką randate
Siųskite atsiliepimą ar praneškite apie nerimą keliantį dalyką

See more videos...