Sutikimas arba atsisakymas dalyvauti „Bing“ juostos naudojimo tobulinimo programoje

Padėkite pagerinti „Bing“ kokybę ir efektyvumą.

Naudodami „Bing“ juosta galite dalyvauti pasirenkamoje „Bing“ juosta tobulinimo pagal vartotojų patirtį programoje. Tada bus renkama informacija apie kompiuterį, ieškos operacijas, taip pat svetainių, kuriose lankotės, adresai ir informacija apie „Bing“ juosta naudojimą. Naudodami šią informaciją galime tobulinti savo produktų ir paslaugų kokybę ir efektyvumą bei apsaugoti aplanką Gauta nuo pašto šiukšlių ir sukčiavimo apsimetant atvejų. Kai „Bing“ juosta įjungta, renkama informacija, padedanti pagerinti ieškos vertinimą ir tinkamumą, taip pat Bing paslaugų efektyvumą.

Norėdami apsaugoti jūsų privatumą, informacijos, kurią renkame jums dalyvaujant šioje programoje, nenaudojame siekdami nustatyti jūsų tapatybę, su jumis susisiekti arba teikti jums pritaikytą reklamą; šią informaciją saugome atskirai nuo turimos paskyros informacijos, pagal kurią galima tiesiogiai nustatyti jūsų tapatybę, pvz., vardo, pavardės, el. pašto adreso arba telefono numerių. Po aštuoniolikos mėnesių iš informacijos, surinktos jums dalyvaujant šioje programoje, panaikiname tapatybę atskleidžiančius duomenis arba panaikiname visą informaciją.

Diegdami „Bing“ juosta galite sutikti arba atsisakyti dalyvauti pažymėdami arba atžymėdami žymės langelį Tobulinti naudojimo patirtį ir tik tada baigti diegti spustelėdami Baigti.

  1. Atidarykite žiniatinklio naršyklę.
  2. Dešinėje „Bing“ juosta pusėje spustelėkite mygtuką Parametrai „Bing“ juostos parametrų piktogramos vaizdas.
  3. Spustelėkite Kokybė, pažymėkite Ne, nenoriu dalyvauti ir spustelėkite Uždaryti.

Jei nematote čia aprašytų funkcijų, galbūt turite ne naujausią „Bing“ juosta versiją. Norėdami ją įdiegti, eikite į „Bing“ juostos atsisiuntimo puslapis.

Susijusios temos

Apie „Microsoft“ privatumo ir saugos strategiją

See more videos...