Svetainių vertimas

Leiskite „Bing“ automatiškai išversti tinklalapius.

„Bing“ juosta vertėjas yra nemokama mašininio vertimo paslauga, kurią naudodami galite akimirksniu išversti svetainių tekstą į kitas kalbas. „Bing“ juosta vertėjas naudoja „Microsoft Translator“ statistinio mašininio vertimo technologiją, žinomus žodžius ir frazes siejančią su jų atitikmenimis kitomis kalbomis. Mašininis vertimas naudingas nemokantiems užsienio kalbos ir norintiems suprasti esminę svetainės informaciją vartotojams, tačiau mašina nėra žmogus, todėl vertimas gali būti ne visiškai tikslus.

  1. Atidarykite „„Internet Explorer““.
  2. Atidarykite norimą išversti tinklalapį.
  3. Spustelėkite mygtuką Versti Mygtuko Versti „Bing“ juostoje vaizdas„Bing“ juosta.

    Jei mygtukas Versti nerodomas, įtraukite jį į „Bing“ juosta. Daugiau informacijos žr. „Bing“ juostos mygtukų pasirinkimas ir tvarkymas.

  4. Puslapio viršuje esančioje juostoje Vertėjas pasirinkite kalbą, į kurią norite išversti svetainę.

    Jei kurį nors išverstą tinklalapio sakinį norite perskaityti originalo kalba, užveskite žymiklį ant išversto sakinio.

Jei reikia daugiau informacijos apie „Bing“ juosta vertėją, eikite į „Microsoft Translator“ pagrindinį puslapį. Jei reikia informacijos apie palaikomas kalbas ar atsiliepimų siuntimą arba turite kitų klausimų apie „Microsoft Translator“, žr. „Microsoft Translator“ žinynas.

Pastabos
  • Apsilankius tinklalapyje, parašytame ne numatytąja naršyklės kalba, „Bing“ juosta vertėjas automatiškai paklausia, ar tinklalapį išversti. Norėdami, kad tinklalapis būtų išverstas į numatytąją naršyklės kalbą, po „Bing“ juosta ieškos lauku rodomame įspėjime spustelėkite Taip.
  • Kol tinklalapis neuždaromas, „Bing“ juosta vertėjas neišjungiamas. Perėjus į kitą tinklalapį „Bing“ juosta vertėjas išjungiamas ir neįjungiamas, kol nepasirenkama išversti.

Susijusios temos

Apie „Bing“ juostą

See more videos...