Sākumlapas izpēte

Uzziniet, kā varat lejupielādēt Bing sākumlapas attēlu, iegūt vairāk informācijas par to vai to izslēgt.

Lai jums palīdzētu atklāt apkārtējo pasauli pakalpojumā Bing katru dienu ir redzams jauns sākumlapas attēls, videoklips vai panorāma.

Papildinformācijas saņemšana par tēmu

Ja vēlaties saņemt papildinformāciju par dienas attēla, videoklipa vai panorāmas tēmu, ar peli velciet pāri šim elementam, lai atklātu ikdienas viktorīnu. Katrā sākumlapas viktorīnā ir pieejama informācija par konkrēto tēmu un saites uz vēl plašāku informāciju.

Informācijas saņemšana

Lai saņemtu informāciju par attēlu, videoklipu vai panorāmu, attēla augšējā labajā stūrī novietojiet kursoru uz Informācija.

Sākumlapas attēla lejupielāde vai saglabāšana

Vairumu sākumlapas dienas attēlu var lejupielādēt. Lai lejupielādētu attēlu, novietojiet kursoru uz Informācija un noklikšķiniet uz Lejupielādēt šodienas attēlu. Lai attēlu saglabātu savā lapā Mani saglabātie vienumi, noklikšķiniet uz sirds ikonu, kas atrodas informācijas kartiņas augšpusē.

Iepriekšējo attēlu skatīšana

Noklikšķiniet uz bultiņu ikonām Iepriekšējā un Nākamā, kas atrodas attēla apakšējā labajā stūri, lai skatītu iepriekšējo septiņu dienu attēlus.

Savas sākumlapas pielāgošana

Lapas augšējā labajā stūrī noklikšķiniet uz trīs līniju ikonu, sadaļā Pielāgot savu sākumlapu, noklikšķiniet uz Parādīt izvēlnes joslu vai Parādīt ziņas un intereses, lai tās paslēptu vai rādītu.

Attēla izslēgšana un ieslēgšana

  • Ja sākumlapas dienas attēlu vēlaties aizstāt ar pelēku fonu, izmantojiet šo saiti, lai izslēgtu attēlu.
  • Lai pelēko fonu aizstātu ar sākumlapas dienas attēlu, izmantojiet šo saiti, lai ieslēgtu attēlu.

Pakalpojuma Bing iestatīšana par sākumlapu un meklētājprogrammu

Izmantojiet šīs saites, lai šai pārlūkprogrammai veiktu šādas darbības: Sākumlapas Bing.com iestatīšana un Meklētājprogrammas Bing iestatīšana. Ja pakalpojumā Bing nevar automātiski iestatīt sākumlapu vai meklētājprogrammu, izpildiet ekrānā sniegtos norādījumus.

Jaunākās informācijas saņemšana

Lai saņemtu jaunāko informāciju par sākumlapu un citus jaunumus par pakalpojumu Bing, atzīmējiet, ka jums patīk Bing pakalpojumā Facebook, vai sekojiet Bing pakalpojumā Twitter.

Daži šeit aprakstītie līdzekļi un funkcijas, iespējams, nav pieejami jūsu valstī vai reģionā.

See more videos...