Attēlu filtrēšana pēc licences tipa

Izmantojiet licences filtru, lai atrastu attēlus, kuri, iespējams, ir pieejami personiskai vai komerciālai lietošanai.

Ja jums jāatrod attēli, kurus lietot, kopīgot vai pielāgot personiskajiem vai komerciālajiem mērķiem, izmantojiet licences filtru. Šī filtra darbības pamatā ir Creative Commons licencēšanas sistēma. Atlasiet filtra opciju, lai skatītu attēlus, kas atbilst jūsu paredzētajai lietošanai.

Par filtrēšanu, izmantojot licenci

Tālāk ir norādītas filtrēšanas opcijas un to izmantošanas iespējas.

  • Publisks domēns: attēla izveidotājs ir atteicies no īpašajām tiesībām, kuras tam pilnā apjomā nodrošina likums. Papildinformācija par šo.
  • Bezmaksas kopīgošanai un lietošanai: attēlus var kopīgot un lietot. Attēlu pārveidošana vai rediģēšana, iespējams, netiks atļauta. Arī attēlu pielāgošana, kopīgošana un lietošana komerciāliem nolūkiem, iespējams, netiks atļauta. Izmantojot šo opciju, parasti ir visvairāk rezultātu.
  • Bezmaksas kopīgošanai un lietošanai komerciāliem mērķiem: attēlus varat kopīgot un lietot gan personiskiem, gan komerciāliem nolūkiem. Attēlu pārveidošana vai rediģēšana personiskiem vai komerciāliem nolūkiem, iespējams, netiks atļauta.
  • Bezmaksas modificēšanai, kopīgošanai un lietošanai: attēlus varat pielāgot, kopīgot un lietot. Attēlu pielāgošana, kopīgošana un lietošana komerciāliem nolūkiem, iespējams, nebūs atļauta.
  • Bezmaksas modificēšanai, kopīgošanai un lietošanai komerciāliem mērķiem: attēlus varat pielāgot, kopīgot un lietot gan personiskiem, gan komerciāliem nolūkiem. Izmantojot šo opciju, parasti ir vismazāk rezultātu.

Pēc attēla atrašanas

Kad vajadzīgais attēls ir atrasts, atveriet attēla atrašanās vietni un nosakiet šī attēla faktisko licenci. Pēc tam Pāriešana uz Creative Commons tīmekļa vietni un noteikti izlasiet un izprotiet licenci un tās nosacījumus, ierobežojumus un atribūtu prasības. Kad šī informācijas izpēte ir pabeigta, jums ir jāzina, kā un kad varēsit izmantot attēlu.

Piezīme

Pakalpojums Bing nepārbauda vai neapstiprina, ka noteiktā licence ir saistīta ar attēlu vai ka attēlu var izmantot saskaņā ar šo licenci.

Ja jums ir jautājumi par licencēm, skatiet tēmu Bieži uzdotie jautājumi par Creative Commons.

Ja filtrētajos rezultātos ir attēli, kas neatbilst atlasītajai licencei attēlu rezultātu lapas apakšdaļā, noklikšķiniet uz Atsauksmes un sniedziet mums informāciju.

See more videos...