Kā ziņot par bažām vai sazināties ar Bing

Informācija par to, kā ziņot par aizskarošiem rezultātiem, bažām saistībā ar intelektuālā īpašuma pārkāpumiem vai citām bažām saistībā ar tīmekļa vietnes saturu.

Ja jums ir bažas par kādiem konkrētiem vietrāžiem URL vai citu meklēšanas rezultātos ietverto informāciju, varat par to ziņot Bing. Pēc ziņošanas vietrādis URL ne vienmēr tiks izņemts no meklēšanas rezultātiem. Bing ierobežo meklēšanas rezultātu izņemšanu līdz šauram apstākļu un nosacījumu kopumam, lai novērstu to, ka Bing lietotājiem tiek liegta piekļuve attiecīgai informācijai.

Ja pakalpojumā Bing konstatējat faktiskas kļūdas vai citas problēmas, varat mūs par to brīdināt, izmantojot lapas apakšā pieejamo atsauksmju saiti. Tālāk skatiet informāciju par citiem veidiem, kā sazināties ar mums un iegūt papildinformāciju par Bing.

Bing meklēšanas APIexpando image

Ja esat izstrādātājs un vēlaties uzdot jautājumus par Bing meklēšanas API, noklikšķiniet šeit, lai saņemtu informāciju par cenām un papildinformāciju.

Bing Adsexpando image

Ja vēlaties uzdot jautājumu par jūsu Bing reklāmu, pierakstieties Microsoft Ads portālā un saņemiet atbalstu.

Bing Pages (beta versija)expando image

Noklikšķiniet šeit, lai saņemtu papildinformāciju par jūsu zīmola darbības paplašināšanu, izmantojot Bing Pages.

Bing Placesexpando image

Ja vēlaties uzdot jautājumus par jūsu uzņēmuma pievienošanu pakalpojumam Bing vai informācijas labošanu, dodieties uz Bing Places portālu.

Bing Mapsexpando image

Ja ir radušās problēmas ar Bing Maps, noklikšķiniet šeit un pēc tam atlasiet lapas apakšā izvietoto atsauksmju pogu.

Bing Webmaster Toolboxexpando image

Ja esat tīmekļa pārzinis vai vietnes īpašnieks un vēlaties uzdot jautājumus par klātbūtni pakalpojumā Bing, pierakstieties Bing Toolbox portālā.

Bing Desktop un Bing Wallpaperexpando image

Programma Bing Desktop ir iekļauta citos produktos. Lai darbvirsmai katru dienu pievienotu jaunu Bing attēlu, instalējiet Bing Wallpaper.

Bing lietotne operētājsistēmai Androidexpando image

Lai iesniegtu atsauksmi par Bing lietotni operētājsistēmai Android, rakstiet uz e-pasta adresi bfafeedback@microsoft.com

Bing lietotne operētājsistēmai iOSexpando image

Atsauksmi varat iesniegt tieši lietotnē vai atstāt veikalā Apple Store.

Bing kopienas forumsexpando image

Uzdodiet jautājumus un saņemiet atbildes šeit.

Piezīme

Bing nekontrolē saturu, kas tiek publicēts tīmekļa vietnēs vai parādīts Bing meklēšanas rezultātos. Lai būtu drošs, ka saturs tiek izņemts no meklēšanas rezultātiem, vislabākā izvēle ir sazināties ar tās tīmekļa vietnes tīmekļa pārzini, kurā saturs bija publicēts, un pieprasīt šī satura izdzēšanu vai izņemšanu. Pat ja Bing izņem vietrādi URL no meklēšanas rezultātiem, tas joprojām pastāv un to var atrast, dodoties tieši uz konkrēto tīmekļa adresi, līdz tīmekļa pārzinis izņem šo saturu no attiecīgās tīmekļa vietnes.

See more videos...