Meklēšanas vēstures izslēgšana vai ieslēgšana

Informācija par to, kā skatīt, dzēst un ieslēgt vai izslēgt meklēšanas vēsturi.

Meklēšanas vēsturē ir sniegta informācija par izmantotajiem meklēšanas vaicājumiem, meklēšanas datumiem un apmeklētajām vietnēm. Turklāt tā var palīdzēt uzlabot jūsu meklēšanas rezultātus, pamatojoties uz rezultātiem, uz kuriem esat noklikšķinājis.

Meklēšanas vēstures izslēgšanaexpando image

Ja meklēšanas vēsture ir izslēgta, tai netiek pievienoti jauni dati. Esošā vēsture netiek dzēsta. Lai dzēstu meklēšanas vēsturi, ir jāveic attiecīgas darbības.

Piezīme

Ja nevarat izslēgt meklēšanas vēsturi, pārlūkprogrammā iespējojiet valodu JavaScript un sīkfailus un pēc tam mēģiniet vēlreiz.

Meklēšanas vēstures ieslēgšanaexpando image
Meklēšanas vēstures dzēšanaexpando image
 • Ja neesat pierakstījies

  Lai dzēstu vienu meklēšanas vēstures ierakstu, lapā Meklēšanas vēsture noklikšķiniet uz X pie vēstures ieraksta, kuru vēlaties dzēst.

  Lai notīrītu visu meklēšanas vēsturi, lapas Meklēšanas vēsture sadaļā Mainīt vēstures iestatījumus, noklikšķiniet uz Notīrīt visu. Šī darbība dzēsīs visu šīs ierīces meklēšanas vēsturi.

 • Ja esat pierakstījies Microsoft konts

  Lapas Microsoft personas datu aizsardzības informācijas panelis sadaļā Notīrīt meklēšanas vēsturi, noklikšķiniet uz Notīrīt meklēšanas vēsturi un tad noklikšķiniet uz Notīrīt. Šī darbība dzēsīs visus ierakstus vēsturē, kas saistīti ar jūsu Microsoft konts.

 • Ja esat pierakstījies darba vai mācību kontā

  Lapas Meklēšanas vēsture sadaļā Notīrīt meklēšanas vēsturi, noklikšķiniet uz Notīrīt visu un tad noklikšķiniet uz . Šī darbība dzēsīs visus ierakstus vēsturē, kas saistīti ar konkrēto kontu.

Meklēšanas vēstures skatīšanaexpando image
 1. Jebkurā Bing.com lapā noklikšķiniet uz trīs līniju ikonu, kas atrodas augšējā labajā stūrī, un noklikšķiniet uz Meklēšanas vēsture.
 2. Lai meklēšanas vēsturi sakārtotu pēc tipa vai datuma, izmantojiet virs meklēšanas vēstures pieejamās izvēlnes.

Daži šeit aprakstītie līdzekļi un funkcijas, iespējams, nav pieejami jūsu valstī vai reģionā.

Saistītās tēmas

Meklēšanas ieteikumu izslēgšana vai ieslēgšana
Pieaugušajiem paredzētā satura bloķēšana, izmantojot drošo meklēšanu

See more videos...