Medicīniskā informācija pakalpojumā Bing

Uzziniet, kā Bing sadarbojas ar ekspertiem, pārskatot mūsu medicīnas saturu.

Medicīniskā informācija pakalpojumā Bing ir iegūta no uzticamiem medicīniskā satura partneriem un Bing zināšanu diagrammas. Informāciju par daudziem medicīniskajiem stāvokļiem pārskata medicīnas profesionāļu paneļa dalībnieki.

Kāda medicīniskā informācija ir pieejama pakalpojumā Bing?

  • Medicīniskie stāvokļi. Uzziniet par cēloņiem, simptomiem, profilaksi, komplikācijām, diagnozēm, ārstēšanu un speciālistiem, ar kuriem konsultēties.
  • Diagnostiskie testi. Kā sagatavoties, kas gaidāms, riski un komplikācijas, kā interpretēt testu rezultātus.
  • Ārstēšanas procedūras. Uzziniet, kas gaidāms pirms procedūrām, to laikā un pēc tam, kā arī uzziniet par riskiem un komplikācijām.
  • Simptomi. Biežāk sastopamie cēloņi, laiks, kad jāapmeklē ārsts, kā arī pašaprūpes iespējas.
  • Zāles. Blakusparādības, mijiedarbība un brīdinājumi.

Kādus avotus Bing izmanto medicīniskās informācijas nodrošināšanai?

Informācija par zālēm pakalpojumā Bing ir gūta no First Databank un citām medicīnas tīmekļa vietnēm. Focus Medica nodrošina informāciju par medicīniskajiem stāvokļiem, simptomiem, testiem un procedūrām. Šo informāciju pārskata medicīnas profesionāļu paneļa dalībnieki. Paneļa dalībnieki nepārskata Bing meklējamos vārdus vai rezultātus, kas parādīti atbilstoši šiem vārdiem. Paneļa pašreizējie dalībnieki ir:

  • Dr. Bo Bērnss (Bo Burns), DO, FACEP, George Kaiser Family Foundation, ārkārtas medicīnas nodaļas vadītājs (Oklahomas Universitāte)
  • Dr. Iļja Aleksandrovskis (Ilya Aleksandrovskiy), MD (Bufalo Universitāte)
  • Dr. Patriks Kīrnss (Patrick Kearns), MPH (Hārvardas Medicīnas skola), PGCert Med Ed (Glāzgovas Universitāte), MRCP UK
  • Dr. Rauls S. Gandi (Rahul S. Gandhi), MPH (Hārvardas Medicīnas skola), MBChB (Oklendas Universitāte)

Meklējot medicīnisko informāciju, iespējams, tiks parādīta sadaļa “Lietotāji meklē arī”. Šī informācija ir iegūta no meklēšanas uzvedības un mūsu zināšanu diagrammas.

Meklējot simptomu, iespējams, tiks parādīta sadaļa “Saistīti veselības stāvokļi”. Šī sadaļa veidota no meklēšanas rezultātiem un mūsu zināšanu diagrammas. Mēs pārbaudām šos rezultātus, meklējot atbilstību.

Kā Bing nodrošina medicīnisko informāciju dažādās valodās?

Bing iegūst datus angļu valodā no trešajām pusēm un tos tulko. Mēs arī izmantojam datus no konkrētam tirgum atbilstošām medicīnas tīmekļa vietnēm, lai pievienotu informāciju, ja attiecas. Medicīniskās informācijas tulkojumi ir paredzēti izmantošanai atsauces nolūkā, nevis kā medicīniski ieteikumi. Microsoft nav pārskatījis pamatdatus, un mēs nevaram garantēt pilnīgu to precizitāti.

Kad konsultēties ar medicīnas profesionāli

Medicīniskā informācija pakalpojumā Bing nav paredzēta lietošanai medicīniska ieteikuma veidā, un to nevar attiecināt uz visiem. Ja jums ir medicīniska problēma, sazinieties ar veselības aprūpes speciālistu. Neatliekama medicīniska stāvokļa gadījumā nekavējoties zvaniet savam ārstam vai izmantojiet vietējo neatliekamās palīdzības tālruņa numuru.

Kā ziņot par neatbilstošu informāciju

Ja jums ir atsauksme par medicīnisko informāciju pakalpojumā Bing, izmantojiet atsauksmes saiti jebkuras lapas apakšā.

Piezīme

Medicīniskā informācija tiek nodrošināta tikai par meklētākajām tēmām, un tā nav paredzēta kā visaptverošs stāvokļu vai ārstēšanas veidu saraksts.

See more videos...