Par personīgo drošību, izmantojot līdzekli Manas vietas

Ieteikums drošības uzturēšanai, veidojot vietas pakalpojumā Bing kartes. Bērni, kuri ir jaunāki par 13 gadiem, nedrīkst izveidot vietas.

Publiskās vietas ir meklējamas un tās tiek parādītas kā lietotāju ieteiktie rezultāti. Ja izveidojāt privātu vietu sarakstu, šajā sarakstā ietvertās vietas meklēšanas rezultātos netiks parādītas, taču varat kopīgot tīmekļa adresi. Publiskās vietas ir pieejamas ikvienam interneta lietotājam, tāpēc, tās saglabājot, ir jāveic piesardzības pasākumi.

Lūdzu, izlasiet dokumentu Windows uzvedības kodekss, lai nodrošinātu, ka ievērojat noteikumus. Bērni, kuri ir jaunāki par 13 gadiem, nedrīkst izveidot vietas.

Tālāk ir minēti daži padomi saistībā ar drošību.

  • Vienmēr domājiet par drošību: Nepubliskojiet informāciju, ko nevēlaties rādīt svešām personām. Domājiet arī par ģimenes un draugu drošību.
  • Neatklājiet savu identitāti: Neatklājiet savu īsto vārdu, skolas, sporta komandas un darba vietas nosaukumu vai jebkādu citu informāciju, kas var jūs identificēt.
  • Neatklājiet savu dzīvesvietas adresi: Neatklājiet savu adresi svešām personām.
  • Neatklājiet savu ikdienas gaitu grafiku: Neatklājiet svešām personām to, kad jūs varētu būt mājās vieni.
  • Pārbaudiet savus fotoattēlus: Pārliecinieties, vai fotoattēlos nav redzams mājas numurs, mašīnas reģistrācijas zīme vai cita identificējoša informācija.
  • Pārbaudiet slēptos datus: Pārliecinieties, vai fotoattēlu metadatos vai rekvizītos nav ietverta informācija, ko var izmantot, lai jūs personiski identificētu.
  • Pārbaudiet saites: Nekopīgojiet saites uz tīmekļa vietnēm vai emuāriem, kur ir ietverta informācija, ko var izmantot, lai jūs identificētu.
  • Domājiet par citu lietotāju drošību: Neietveriet nekādu citas personas identificējošu informāciju un neļaujiet citām personām ietvert jūsu personu identificējošu informāciju, tostarp saites, kur var būt ietverta šāda informācija.

Daži šeit aprakstītie līdzekļi un funkcijas, iespējams, nav pieejami jūsu valstī vai reģionā.

Saistītās tēmas

Meklēšanas rezultātu atzīmēšana kartē
Atsauksmju sūtīšana vai ziņošana par problēmu

See more videos...