Pieteikšanās dalībai Bing rīkjoslas uzlabošanas programmā vai atteikšanās no tās

Palīdziet uzlabot Bing rīkjoslas kvalitāti un veiktspēju.

Ja izmantojat joslu Bing rīkjosla, varat izvēlēties piedalīties neobligātajā Bing rīkjosla uzlabošanas programmā, kuras ietvaros tiek apkopota informācija par jūsu datoru, meklēšanas vaicājumiem, apmeklēto vietņu adresēm un joslas Bing rīkjosla izmantošanu. Šī informācija palīdz uzlabot mūsu produktu un pakalpojumu kvalitāti un veiktspēju un palīdz novērst gadījumus, kad jūsu iesūtnē nonāk surogātpasts vai pikšķerēšanas ziņojumi. Kamēr josla Bing rīkjosla ir iespējota, tiek apkopota informācija, lai uzlabotu meklēšanu pēc ranga un meklēšanas atbilstību, kā arī Bing pakalpojumu veiktspēju.

Lai palīdzētu aizsargāt jūsu privātumu, jebkāda šajā programmā apkopotā informācija netiek izmantota, lai identificētu jūs, sazinātos ar jums vai rādītu jums reklāmas, un šī informācija tiek glabāta atsevišķi no jebkādas konta informācijas, kurā tiekat tieši identificēts, piemēram, vārda, e-pasta adreses vai tālruņu numuriem. Pēc astoņpadsmit mēnešiem šī apkopotā informācija tiek anonimizēta vai dzēsta.

Instalējot joslu Bing rīkjosla, varat izvēlēties piedalīties vai nepiedalīties, atzīmējot izvēles rūtiņu Uzlabot manu pieredzi vai noņemot tās atzīmi, pirms noklikšķināt uz Pabeigt, lai pabeigtu instalēšanu.

  1. Atveriet savu tīmekļa pārlūkprogrammu.
  2. Joslas Bing rīkjosla labajā pusē noklikšķiniet uz pogas Iestatījumi Bing rīkjoslas ikonas Iestatījumi attēls.
  3. Noklikšķiniet uz Kvalitāte, atzīmējiet Nē, nevēlos piedalīties un pēc tam noklikšķiniet uz Aizvērt.

Ja nav redzami šajā tēmā aprakstītie līdzekļi, iespējams, datorā nav instalēta jaunākā joslas Bing rīkjosla versija. Lai to instalētu, atveriet lapu Bing rīkjoslas lejupielādes lapa.

Saistītās tēmas

Par Microsoft konfidencialitātes un drošības politiku

See more videos...