Laika ziņu pārskatu skatīšana

Skatiet informāciju par pašreizējiem laikapstākļiem un piecu dienu prognozi Bing rīkjoslā.

Izmantojot joslā Bing rīkjosla esošo pogu Laika ziņas, varat skatīt laikapstākļus un prognozes vairākām pilsētām visā pasaulē. Varat arī izvēlēties noklusējuma pilsētu un acumirklī skatīt laikapstākļus tajā — tie ir redzami uz pogas Laika ziņas.

Laika ziņu pārskata skatīšanaexpando image

Poga Laika ziņas automātiski rāda pašreizējo laikapstākļu grafisko atainojumu noklusējuma atrašanās vietai. Lai iegūtu papildinformāciju par laika ziņām, veiciet vienu no tālāk norādītajām darbībām.

 • Lai skatītu detalizētu informāciju par pašreizējiem laikapstākļiem un piecu dienu prognozi noklusējuma atrašanās vietā, noklikšķiniet uz pogas Laika ziņas Bing joslas pogas Laika ziņas attēls.
 • Lai skatītu detalizētu informāciju par pašreizējiem laikapstākļiem citā atrašanās vieta, noklikšķiniet uz pogas Laika ziņas Bing joslas pogas Laika ziņas attēls un pēc tam noklikšķiniet uz pa kreisi un pa labi vērsto bultiņu pogām, lai ritinātu laika prognožu sarakstu, kurā ir ietvertas visas citas jūsu pievienotās atrašanās vietas.
Atrašanās vietas pievienošana vai noklusējuma pilsētas maiņaexpando image
 1. Noklikšķiniet uz joslas Bing rīkjosla pogas Laika ziņas Bing rīkjoslas pogas Laika ziņas attēls.
 2. Noklikšķiniet uz Opcijas.
 3. Veiciet vismaz vienu no tālāk norādītajām darbībām.
  • Lai sarakstam pievienotu pilsētu, noklikšķiniet uz Pievienot, ierakstiet pilsētas nosaukumu, noklikšķiniet uz Meklēt un pēc tam noklikšķiniet uz vēlamās pilsētas.
  • Lai mainītu secību, kādā pilsētas ir redzamas, tajās noklikšķinot uz laika prognozes, atlasiet pilsētu un pēc tam noklikšķiniet uz augšupvērstās un lejupvērstās bultiņas pogas.
  • Lai mainītu noklusējuma pilsētu, sarakstā atlasiet vēlamo pilsētu un pēc tam noklikšķiniet uz Iestatīt kā noklusējumu. Noklusējuma pilsētas laika ziņas vienmēr tiek radītas pogā Laika ziņas un ir redzamas pirmās, kad noklikšķināt uz joslas Bing rīkjosla pogas Laika ziņas.
 4. Noklikšķiniet uz Aizvērt.
Piezīmes
 • Ja nav redzami šajā tēmā aprakstītie līdzekļi, iespējams, datorā nav instalēta jaunākā joslas Bing rīkjosla versija. Lai to instalētu, atveriet lapu Bing rīkjoslas lejupielādes lapa.
 • Daži šeit aprakstītie līdzekļi un funkcijas, iespējams, nav pieejami jūsu valstī vai reģionā.

Saistītās tēmas

Par Bing rīkjoslu
Pogu izvēle un kārtošana Bing rīkjoslā

See more videos...