Vietņu tulkošana

Izmantojiet Bing rīkjoslu, lai automātiski tulkotu tīmekļa lapu saturu.

Joslas Bing rīkjosla tulkotājs ir bezmaksas mašīntulkošanas pakalpojums, ko varat izmantot, lai acumirklī iztulkotu vietnes tekstu citās valodās. Joslas Bing rīkjosla tulkotāja darbības nodrošināšanai tiek izmantota pakalpojuma Microsoft Translator statistiskās mašīntulkošanas tehnoloģija, kura zināmos vārdus un frāzes saista ar tiem atbilstošajiem vārdiem un frāzēm citās valodās. Mašīntulkošana var būt noderīga lietotājiem, kuri pilnībā nepārvalda attiecīgo valodu, jo tā var palīdzēt saprastu vietnē sniegtās informācijas būtību, taču mašīnu nevar pielīdzināt personai, kura pilnībā pārvalda valodu, un ar mašīntulkošanu iegūtais teksts dažreiz nav pilnīgi precīzs.

  1. Atveriet pārlūkprogrammu Internet Explorer.
  2. Pārejiet uz tulkojamo tīmekļa lapu.
  3. Noklikšķiniet uz joslas Bing rīkjosla pogas Tulkot Bing rīkjoslas pogas Tulkot attēls.

    Ja poga Tulkot nav redzama, pievienojiet šo pogu joslai Bing rīkjosla. Papildinformāciju skatiet tēmā Pogu izvēle un kārtošana Bing rīkjoslā.

  4. Lapas augšpusē esošajā joslā Tulkotājs atlasiet valodu, kurā vēlaties skatīt vietni.

    Lai tīmekļa lapā skatītu jebkuru tulkoto teikumu tā sākotnējā valodā, norādiet uz tā tulkojumu.

Lai iegūtu papildinformāciju par joslas Bing rīkjosla tulkotāju, apmeklējiet pakalpojuma Microsoft Translator sākumlapu. Informāciju par atbalstītajām valodām, atsauksmju sūtīšanu vai citiem ar pakalpojumu Microsoft Translator saistītiem jautājumiem skatiet lapā Microsoft Translator palīdzība.

Piezīmes
  • Ja apmeklējat tīmekļa lapu, kas ir rakstīta valodā, kura nav jūsu pārlūkprogrammas noklusējuma valoda, joslas Bing rīkjosla tulkotājs automātiski prasa, vai vēlaties to tulkot. Lai tulkotu tīmekļa lapu pārlūkprogrammas noklusējuma valodā, brīdinājumā, kas tiek parādīts zem joslas Bing rīkjosla meklēšanas lodziņa, noklikšķiniet uz .
  • Joslas Bing rīkjosla tulkotājs ir ieslēgts tik ilgi, kamēr skatāt attiecīgo lapu. Pārejot uz citu tīmekļa lapu, joslas Bing rīkjosla tulkotājs tiek izslēgts līdz brīdim, kad izvēlaties atkal tulkot.

Saistītās tēmas

Par Bing rīkjoslu

See more videos...