Bing rīkjoslas atjaunināšana

Nodrošiniet, lai datorā vienmēr ir instalēta jaunākā Bing rīkjoslas versija.

Bing komanda nepārtraukti strādā, lai pilnveidotu joslu Bing rīkjosla, uzlabojot esošos un veidojot jaunus līdzekļus jūsu lietošanai. Šie joslas Bing rīkjosla atjauninājumi tiek instalēti automātiski, tāpēc jums nekas nav jādara.

Ja mēs izlaidīsim jaunu līdzekli vai veiksim būtisku esoša līdzekļa uzlabojumu, iespējams, būs redzams brīdinājums ar informāciju par atjauninājumu.

  • Reizēm jauna poga joslā Bing rīkjosla būs redzama uzreiz kā jauna ikona un indikators ar tekstu Jauns.
  • Reizēm jauna poga ir jāpievieno manuāli, lai tā kļūtu redzama joslā Bing rīkjosla. Joslas Bing rīkjosla labajā pusē noklikšķiniet uz ikonas Iestatījumi Bing rīkjoslas ikonas Iestatījumi attēls. Pogas, kas ir pieejamas pievienošanai joslā Bing rīkjosla, ir norādītas kreisajā kolonnā. Lai pievienotu pogu, izvēlieties to sarakstā Pogas, kuras varat pievienot un pēc tam noklikšķiniet uz Pievienot. Papildinformāciju skatiet tēmā Pogu izvēle un kārtošana Bing rīkjoslā.
Piezīme

Ja nav redzami šajā tēmā aprakstītie līdzekļi, iespējams, datorā nav instalēta jaunākā joslas Bing rīkjosla versija. Lai to instalētu, atveriet lapu Bing rīkjoslas lejupielādes lapa.

Saistītās tēmas

Par Microsoft Update
Bing rīkjoslas instalēšana

See more videos...