Jak zgłosić problem lub skontaktować się w sprawie usługi Bing

Informacje o tym, jak zgłaszać obraźliwe wyniki wyszukiwania, zastrzeżenia dotyczące praw własności intelektualnej i inne wątpliwości związane z zawartością witryny.

Jeśli masz zastrzeżenie do konkretnego adresu URL lub innych informacji w wynikach wyszukiwania, możesz zgłosić je w usłudze Bing. Zgłoszenie problemu nie musi skutkować usunięciem adresu URL z wyników wyszukiwania. Lista okoliczności i warunków, które muszą zaistnieć, by doszło do usunięcia wyników wyszukiwania w usłudze Bing, jest bardzo ograniczona, tak by nie utrudniać jej użytkownikom dostępu do poszukiwanych informacji.

Jeśli zauważysz błędy rzeczowe lub inne problemy w usłudze Bing, możesz nas o tym powiadomić za pomocą łącza Opinie u dołu strony. Poniżej znajdziesz listę innych sposobów na skontaktowanie się z nami i uzyskanie informacji o usłudze Bing.

Interfejsy API wyszukiwania Bingexpando image

Jeśli jesteś programistą i masz pytania na temat interfejsów API wyszukiwania Bing, kliknij tutaj, aby poznać cennik i uzyskać więcej informacji.

Reklama w Bingexpando image

Jeśli masz pytania na temat reklamy w usłudze Bing, zaloguj się w portalu Microsoft Ads, aby uzyskać pomoc.

Strony Bing (beta)expando image

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej na temat wsparcia marki za pomocą usługi Strony Bing.

Bing Placesexpando image

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak dodać firmę w usłudze Bing lub jak poprawić swoje dane, odwiedź portal Bing Places.

Mapy Bingexpando image

W przypadku problemu z Mapami Bing kliknij tutaj i wybierz przycisk Opinie u dołu strony.

Zestaw narzędzi dla webmasterów w usłudze Bingexpando image

Jeśli jesteś webmasterem lub właścicielem witryny i masz pytania na temat widoczności w usłudze Bing, zaloguj się w portalu Bing Toolbox.

Bing Desktop i Bing Wallpaperexpando image

Usługa Bing Desktop została włączona do innych usług. Aby codziennie na Twoim pulpicie wyświetlał się inny obraz z usługi Bing, zainstaluj aplikację Bing Wallpaper.

Aplikacja Bing dla Androidaexpando image

Opinie na temat aplikacji Bing dla Androida można przekazywać e-mailem pod adresem bfafeedback@microsoft.com.

Aplikacja Bing dla iOSexpando image

Opinię możesz przesłać bezpośrednio w aplikacji lub napisać komentarz w Apple Store.

Forum Bingexpando image

Możesz zadawać pytania i szukać odpowiedzi tutaj.

Note

Bing nie ma wpływu na treści publikowane w witrynach internetowych i wyświetlane w wynikach wyszukiwania w usłudze Bing. Aby treść została usunięta z wyników wyszukiwania, najlepszym rozwiązaniem jest skontaktowanie się z webmasterem witryny, która opublikowała daną treść, i poproszenie o jej usunięcie. Nawet jeśli Bing usunie adres URL z wyników wyszukiwania, będzie on nadal istniał, a znajdujące się pod nim treści pozostaną dostępne dla użytkowników, którzy będą odwiedzać tę witrynę bezpośrednio.

See more videos...