Wyłączanie i włączanie historii wyszukiwania

Wyświetlanie historii wyszukiwania, czyszczenie jej lub wyłączanie i włączanie.

Historia wyszukiwania zawiera informacje o wyszukiwaniach, datach wyszukiwania i odwiedzonych witrynach. Na podstawie klikniętych wyników pomaga też ulepszyć wyniki wyszukiwania.

Wyłączanie historii wyszukiwaniaexpando image

Gdy historia wyszukiwania jest wyłączona, nie są do niej dodawane nowe elementy. Istniejąca historia nie jest usuwana. Aby usunąć historię wyszukiwania, należy ją wyczyścić.

Note

Jeśli nie możesz wyłączyć historii wyszukiwania, włącz w przeglądarce JavaScript i pliki cookie, a następnie spróbuj ponownie.

Włączanie historii wyszukiwaniaexpando image
Czyszczenie historii wyszukiwaniaexpando image
 • Jeśli użytkownik nie jest zalogowany

  Aby usunąć z historii jedno wyszukiwanie, na stronie Historia wyszukiwania kliknij ikonę X obok wyszukiwania do usunięcia.

  Aby usunąć z historii wszystkie wyszukiwania, na stronie Historia wyszukiwania w sekcji Ustawienia historii wyszukiwania kliknij opcję Wyczyść wszystko. Powoduje to usunięcie całej historii wyszukiwania na urządzeniu.

 • Jeśli użytkownik jest zalogowany na konto Konto Microsoft

  Na stronie Pulpit poufności informacji firmy Microsoft w sekcji Wyczyść historię wyszukiwania kliknij opcję Wyczyść historię wyszukiwania, a następnie kliknij przycisk Wyczyść. Powoduje to usunięcie całej historii wyszukiwania powiązanej z kontem Konto Microsoft.

 • Jeśli użytkownik jest zalogowany na konto służbowe lub szkolne

  Na stronie Historia wyszukiwania w sekcji Wyczyść historię wyszukiwania kliknij opcję Wyczyść wszystko, a następnie kliknij przycisk Tak. Powoduje to usunięcie całej historii wyszukiwania powiązanej z tym kontem.

Wyświetlanie historii wyszukiwaniaexpando image
 1. Na dowolnej stronie Bing.com kliknij ikonę z trzema kreskami w prawym górnym rogu, a następnie kliknij opcję Historia wyszukiwania.
 2. Aby wyświetlić historię wyszukiwania według typu lub daty, użyj menu nad historią wyszukiwania.

Niektóre z opisanych tutaj funkcji mogą być niedostępne w Twoim kraju lub regionie.

Powiązane tematy

Włączanie i wyłączanie sugestii dotyczących wyszukiwania
Blokowanie treści dla dorosłych przy użyciu preferencji Bezpieczne wyszukiwanie

See more videos...