Aktualizowanie paska narzędzi Bing

Zawsze należy mieć najnowszą wersję paska Bing Bar.

Usprawniając istniejące funkcje i tworząc nowe udogodnienia, zespół paska Bing dokłada wszelkich starań, aby pasek Pasek narzędzi Bing jak najlepiej odpowiadał oczekiwaniom użytkowników. Wszelkie aktualizacje paska Pasek narzędzi Bing są automatyczne i nie wymagają podejmowania żadnych działań przez użytkownika.

W przypadku udostępnienia nowej funkcji lub znaczącego usprawnienia istniejących możliwości powiadamiamy użytkowników za pomocą alertu o aktualizacji.

  • Czasem na pasku Pasek narzędzi Bing jest wyświetlany nowy przycisk, któremu towarzyszy nowa ikona oraz oznaczenie Nowy.
  • W niektórych przypadkach konieczne jest ręczne dodanie nowego przycisku, aby stał się widoczny na pasku Pasek narzędzi Bing. Po prawej stronie paska Pasek narzędzi Bing, kliknij ikonę ustawień Obraz ikony ustawień paska Bing Bar. Dostępne przyciski, które można dodać do paska Pasek narzędzi Bing, znajdują się w lewej kolumnie. Aby dodać przycisk, wybierz go z listy Inne przyciski, które można dodać:, a następnie kliknij przycisk Dodaj. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj artykuł Wybieranie przycisków i organizowanie ich na pasku Bing Bar.
Note

Jeśli nie widzisz opisanych tu funkcji, możesz nie mieć najnowszej wersji paska Pasek narzędzi Bing. Aby ją zainstalować, przejdź do Pasek narzędzi Bing — strona pobierania.

Powiązane tematy

Microsoft Update — informacje
Instalowanie paska narzędzi Bing

See more videos...