Preskúmanie domovskej stránky

Zistite, ako môžete stiahnuť obrázok domovskej stránky Bingu, získať o ňom ďalšie informácie alebo ho vypnúť.

Bing má na domovskej stránke každý deň nový obrázok, video alebo panorámu, takže môžete objavovať svet.

Ďalšie informácie o téme

Ak máte záujem o ďalšie informácie o obrázku, videu či panoráme dňa, ukážte na ne myšou a zobrazí sa kvíz dňa. Každý kvíz na domovskej stránke obsahuje informácie o príslušnej téme a prepojenia, cez ktoré sa dozviete ešte viac.

Informácie

Informácie o obrázku, videu či panoráme získate aj ukázaním na ikonu Informácie v pravom dolnom rohu obrázka.

Stiahnutie alebo uloženie obrázka domovskej stránky

Väčšinu obrázkov dňa z domovskej stránky si môžete stiahnuť. Obrázok stiahnete ukázaním na ikonu Informácie a kliknutím na položku Stiahnuť dnešný obrázok. Obrázok uložíte na svoju stránku Moje uložené položky kliknutím na ikonu srdca v hornej časti karty Informácie.

Zobrazenie predchádzajúcich obrázkov

Kliknutím na šípky Predchádzajúce a Nasledujúce v pravom dolnom rohu obrázka si môžete pozrieť obrázky za posledných sedem dní.

Prispôsobenie domovskej stránky

V pravom hornom rohu stránky kliknite na ikonu ikona s tromi čiarami a v ponuke Prispôsobenie domovskej stránky kliknete na tlačidlo Zobraziť panel s ponukami alebo Zobraziť správy a záujmy, čím ich tieto prvky zobrazíte alebo skryjete.

Vypnutie a zapnutie obrázka

  • Ak chcete, aby sa vám na domovskej obrazovke miesto obrázka dňa zobrazovalo sivé pozadie, obrázok môžete pomocou tohto prepojenia vypnúť.
  • Ak chcete, aby sa na domovskej obrazovke namiesto sivého pozadia zobrazoval obrázok dňa, môžete ho pomocou tohto prepojenia zapnúť.

Nastavenie služby Bing ako domovskej stránky a vyhľadávacieho nástroja

Pomocou týchto prepojení si môžete nastaviť Bing.com ako domovskú obrazovku a nastaviť Bing ako vyhľadávací nástroj pre tento prehliadač. Ak sa Bing nedá automaticky nastaviť ako domovská stránka alebo vyhľadávací nástroj, postupujte podľa pokynov na obrazovke.

Vždy v obraze

V prípade záujmu o aktuality súvisiace s domovskou stránkou a iné novinky o službe Bing môžete označiť Bing na Facebooku, že sa vám páči, alebo sledovať Bing na Twitteri.

Niektoré z tu uvedených funkcií nemusia byť dostupné vo vašej krajine alebo oblasti.

See more videos...