Aktualizácia panela Bing

Vždy používajte najnovšiu verziu panela Bing.

V službe Bing sa vždy snažíme o zlepšenie aplikácie Panel Bing, preto pracujeme na skvalitňovaní existujúcich funkcií a vytváraní nových funkcií, ktoré určite využijete. Panel Bing tieto funkcie aktualizuje automaticky a od vás sa nevyžaduje žiadna akcia.

Ak uvedieme novú funkciu alebo výrazne zlepšíme existujúcu funkciu, zobrazí sa upozornenie, ktoré vás o tom bude informovať.

  • Niekedy sa v aplikácii Panel Bing nové tlačidlo zobrazí okamžite spolu s novou ikonou a zobrazí sa indikátor s textom Nové.
  • Niekedy treba nové tlačidlo pridať manuálne, aby sa zobrazilo v aplikácii Panel Bing. Na pravej strane aplikácie Panel Bing kliknite na ikonu nastavení Obrázok ikony nastavení panela Bing. Tlačidlá, ktoré možno pridať na Panel Bing, sú uvedené v ľavom stĺpci. Ak chcete pridať tlačidlo, vyberte ho zo zoznamu Tlačidlá, ktoré môžete pridať a kliknite na položku Pridať. Ďalšie informácie nájdete v téme Výber a usporiadanie tlačidiel panela Bing.
Poznámka

Ak sa funkcie popísané v tejto téme nezobrazujú, je možné, že nemáte najnovšiu verziu aplikácie Panel Bing. Ak ju chcete nainštalovať, prejdite na stránku Stránka na stiahnutie panela Bing.

Súvisiace témy

Informácie o službe Microsoft Update
Inštalácia panela Bing

See more videos...