Giriş sayfasını keşfetme

Bing giriş sayfası görüntüsünü nasıl kapatabileceğinizi, daha fazla bilgi edinebileceğinizi veya indirebileceğinizi öğrenin.

Etrafınızdaki dünyayı keşfetmenize yardımcı olmak için Bing, her gün yeni bir giriş sayfası görüntüsü, video veya panorama sunar.

Konu hakkında daha fazla bilgi edinme

Günlük görüntü, video veya panoramanın konusu hakkında daha fazla bilgi edinmek için farenizi günlük testin üzerine taşıyarak günlük testi açın. Her bir giriş sayfa testi, konuyla ilgili bilgileri ve daha da fazla bilgi edinmeniz için bağlantıları içerir.

Bilgi alma

Görüntü, video veya panorama hakkında bilgi için, imleci görüntünün sağ alt köşesindeki Bilgi öğesinin üzerine getirin.

Giriş sayfası görüntüsünü indirme veya kaydetme

Günlük giriş sayfası görüntülerinin çoğunu indirebilirsiniz. Görüntüyü indirmek için imleci Bilgi öğesinin üzerine getirin ve Bugünün görüntüsünü indir seçeneğine tıklayın. Görüntüyü Kaydettiklerim sayfanıza kaydetmek için Bilgi kartının en üstündeki kalp simgesine tıklayın.

Önceki görüntüleri görme

Görüntülerin son yedi gününü görmek için, görüntünün sağ alt köşesindeki Önceki ve Sonraki oklarına tıklayın.

Giriş sayfanızı özelleştirme

Sayfanın sağ üst köşesinde üç satır simgesine tıklayın, Giriş sayfanızı özelleştirme altında Menü çubuğunu göster veya Haber ve ilgi alanlarını göster seçeneğine tıklayarak bunları gösterin ya da gizleyin.

Görüntüyü kapatma ve açma

  • Günlük giriş sayfası görüntüsü yerine gri bir arka plan görmek için bu bağlantıyı kullanarak görüntüyü kapatın.
  • Gri arka plan yerine günlük giriş sayfası görüntüsünü görmek için bu bağlantıyı kullanarak görüntüyü açın.

Bing'i giriş sayfanız ve arama alt yapınız olarak ayarlama

Bu tarayıcı için Bing.com'u ana sayfa olarak ayarla ve Bing'i arama motoru yap bağlantılarını kullanın. Bing, giriş sayfasını veya arama alt yapısını otomatik olarak ayarlayamazsa ekrandaki yönergeleri izleyin.

Haberdar olma

Giriş sayfası hakkında güncelleştirmeler ve Bing ile ilgili diğer haberleri almak için Facebook'ta Bing beğenin veya Twitter'da Bing takip edin.

Burada anlatılan bazı özellik ve işlevler, ülkenizde veya bölgenizde kullanılamıyor olabilir.

See more videos...