Endişe bildirme veya Bing’e ulaşma

Saldırı sonuçlarını, fikri mülkiyet konusundaki endişeleri veya bir web sitesinin içeriğiyle ilgili diğer endişeleri bildirme hakkında bilgiler.

Belirli URL’ler veya arama sonuçlarındaki diğer bilgiler hakkında endişeniz varsa bunları Bing’e bildirebilirsiniz. Endişelerinizi bildirmeniz her zaman bir URL’nin arama sonuçlarından kaldırılmasıyla sonuçlanmaz. Bing, kullanıcılarının alakalı bilgilere erişimini kısıtlamayı önlemek amacıyla, arama sonuçlarının kaldırılmasını dar bir koşul çerçevesiyle sınırlamaktadır.

Bing’de gerçek hatalarla veya başka sorunlarla karşılaşırsanız sayfanın altındaki Geri Bildirim bağlantısı aracılığıyla bize bildirebilirsiniz. Bize ulaşmak amacıyla kullanabileceğiniz diğer yöntemleri öğrenmek ve Bing hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıya göz atın.

Bing Arama API’leriexpando image

Bing Arama API’leri hakkında soruları olan bir geliştiriciyseniz fiyatlandırma ve ek bilgiler için buraya tıklayın.

Bing Reklamlarexpando image

Bing reklamınız hakkında sorularınız varsa destek için Microsoft Reklamlar portalında oturum açın.

Bing Sayfalar (beta)expando image

Bing Sayfalar aracılığıyla markanızı güçlendirme hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

Bing Yerlerexpando image

İşletmenizi Bing’e ekleme veya mevcut bilgilerinizi düzeltme hakkında sorularınız varsa Bing Yerler portalına gidin.

Bing Haritalarexpando image

Bing Haritalar ile ilgili bir sorun yaşıyorsanız buraya tıklayın ve sayfanın altında yer alan geri bildirim düğmesini seçin.

Bing Web Uzmanı Araç Kutusuexpando image

Bing’deki varlığı hakkında soruları olan bir web geliştiricisi veya site sahibiyseniz Bing Araç Kutusu portalında oturum açın.

Bing Masaüstü ve Bing Duvar Kağıdıexpando image

Bing Masaüstü diğer ürünlerle dahil edilmiştir. Masaüstünüze her gün yeni bir Bing resmi eklemek için Bing Duvar Kağıdı’nı yükleyin.

Android için Bing uygulamasıexpando image

Android için Bing uygulaması hakkında geri bildirim göndermek için bfafeedback@microsoft.com adresine e-posta gönderin

iOS için Bing uygulamasıexpando image

Doğrudan uygulama içinden geri bildirim paylaşabilir veya Apple Store’a yorum yazabilirsiniz.

Not

Bing, web sitelerinin yayımladığı veya Bing arama sonuçlarında görüntülenen içeriği denetlemez. İçeriğin arama sonuçlarından kaldırıldığından emin olmak için içeriği yayımlayan web sitesinin geliştiricisine ulaşmak ve silinmesini veya kaldırılmasını istemek en iyi yöntemdir. Bing, URL’yi arama sonuçlarından çıkarsa bile web geliştiricisi, içeriği web sitesinden kaldırana kadar bu içerik internet üzerinde kalmaya devam eder ve doğrudan web adresine giderek bulunabilir.

See more videos...