Bing Bar Deneyimini Geliştirme Programı'nı kabul etme veya geri çevirme

Bing Çubuğu'nun kalite ve performansının artırılmasına yardımcı olun.

Bing Çubuğu uygulamasını kullanırken bilgisayarınız, aramalar, gittiğiniz web sitelerinin adresleri ve Bing Çubuğu uygulamasını nasıl kullandığınız hakkında bilgi toplayan isteğe bağlı Bing Çubuğu Deneyimini Geliştirme Programı'na katılmayı seçebilirsiniz. Bu bilgiler, ürün ve hizmetlerimizin kalite ve performansını geliştirmemize ve istenmeyen posta ve kimlik avı dolandırıcılığının gelen kutunuza ulaşmasını engellememize yardımcı olur. Bing Çubuğu etkinken, arama derecelendirmesini ve Bing hizmetlerinin ilgi düzeyi ve performansını iyileştirmek için bilgi toplarız.

Gizliliğinizi korumaya yardımcı olmak adına, bu program kanalıyla toplanan hiçbir bilgiyi, kimlik belirlemek, sizinle iletişim kurmak veya sizi reklam hedefi haline getirmek için kullanmayız ve bu gibi bilgileri, ad, e-posta adresi ya da telefon numarası gibi kimliğinizi doğrudan tespit edebileceğimiz hesap bilgilerinden ayrı olarak kaydederiz. Bu program kanalıyla toplanan bilgileri on sekiz ayda kimliği belirsiz hale getirir ya da sileriz.

Bing Çubuğu uygulamasını yüklerken yükleme işlemini tamamlamak üzere Son'u tıklamadan önce Deneyimimi geliştir onay kutusunu seçerek veya temizleyerek katılmayı tercih edebilir veya etmeyebilirsiniz.

  1. Web tarayıcınızı açın.
  2. Bing Çubuğu uygulamasının sağ tarafında Ayarlar düğmesine Bing Çubuğu ayarları simgesinin resmi tıklayın
  3. Kalite'ye tıklayın, Hayır, katılmak istemiyorum'u seçin ve ardından Kapat'a tıklayın.

Burada açıklanan özellikleri görmüyorsanız en son Bing Çubuğu sürümünüz olmayabilir. Yüklemek için Bing Çubuğu indirme sayfası adresine gidin.

İlgili Konular

Microsoft gizlilik ve güvenlik ilkesi hakkında

See more videos...