Bing Çubuğu'nu güncelleştirme

Her zaman Bing Çubuğu'nun en son sürümüne sahip olun.

Bing uygulamasında var olan özellikleri geliştirerek ve yaralanabileceğiniz yeni özellikler oluşturarak her zaman Bing Çubuğu ürününü daha iyi yapmak üzere çalışıyoruz. Bu Bing Çubuğu güncelleştirmeleri otomatik olarak gerçekleşir ve sizin bir eylem yapmanızı gerektirmez.

Yeni bir özellik sunduğumuzda veya var olan bir özellikte önemli bir geliştirme yaptığımızda, bu güncelleştirmeyi size bildiren bir uyarı görebilirsiniz.

  • Bazen Bing Çubuğu uygulamasında yeni bir simgesi ve üzerinde Yeni yazan bir göstergesi olan yeni bir düğme anında görünür.
  • Bazen de bu yeni düğmenin Bing Çubuğu üzerinde görünmesi için onu elle eklemeniz gerekir. Bing Çubuğu uygulamasının sağ tarafında ayarlar simgesine Bing Çubuğu ayarları simgesinin resmi tıklayın. Bing Çubuğu uygulanmasına eklenmeye hazır düğmeler soldaki sütunda listelenir. Düğme eklemek için, Ekleyebileceğiniz düğmeler listesinden bir düğme seçin ve Ekle'ye tıklayın. Daha fazla bilgi için bkz. Bing Çubuğu'nda düğmeleri seçme ve düzenleme.
Not

Burada açıklanan özellikleri görmüyorsanız en son Bing Çubuğu sürümünüz olmayabilir. Yüklemek için Bing Çubuğu indirme sayfası adresine gidin.

İlgili Konular

Microsoft Update hakkında
Bing Çubuğu'nu yükleme

See more videos...