Ключові слова для розширеного пошуку

Ключові слова для розширеного пошуку допоможуть звузити пошук так, що будуть відбиватися лише необхідні результати пошуку.

Бажаєте витрачати менше часу на перегляд непотрібних результатів пошуку? Ключові слова для розширеного пошуку можуть покращити результати пошуку, відображаючи лише необхідний вміст. Використовуйте наведені нижче ключові слова, щоб обмежити область пошуку.

Ключове слово Визначення Приклад
contains: Обмежує результати пошуку веб-сайтами, які містять посилання на вказані типи файлів. Щоб шукати веб-сайти, які містять посилання на файли Windows Media Audio (WMA), введіть music contains:wma.
ext: Повертає лише веб-сторінки, які містять файли з указаним розширенням. Щоб знайти документи, створені виключно у форматі DOCX, введіть тему та додайте ext:docx.
filetype: Повертає лише веб-сторінки, створені в указаному типі файлу. Щоб знайти документи, створені виключно у форматі PDF, введіть тему та додайте filetype:pdf.
inanchor: або inbody: або intitle: Пошук за цими ключовими словами повертає веб-сторінки, які містять певні елементи в метаданих, таких як прив’язка, основний текст чи заголовок сайту відповідно. Для кожного ключового слова слід вводити лише один елемент для пошуку. Якщо потрібно, можна об’єднати кілька записів ключових слів. Щоб знайти веб-сторінки, які містять “msn” у прив’язці та елементи “spaces” і “magog” в основному тексті, введіть inanchor:msn inbody:spaces inbody:magog.
ip: Знаходить сайти, розміщені за вказаною IP-адресою. IP-адреса має складатися з чотирьох чисел, розділених крапками. Введіть ключове слово ip: та IP-адресу веб-сайту. Введіть IP:207.46.249.252.
language: Повертає веб-сторінки вказаною мовою. Укажіть код мови відразу після ключового слова language: . Щоб переглянути веб-сторінки про антикваріат лише англійською, введіть "antiques" language:en.
loc: або location: Повертає веб-сторінки з певної країни чи регіону. Укажіть код країни чи регіону відразу після ключового слова loc: . Щоб звузити пошук до двох чи кількох мов, використовуйте логічний оператор OR. Щоб переглянути веб-сторінки про скульптуру зі США чи Великобританії, введіть sculpture (loc:US OR loc:GB). Щоб переглянути список кодів мов, які можна використовувати у службі Bing, див. розділ Коди країн, регіонів і мов.
prefer: Виділяє пошуковий термін або додає інший оператор, щоб звузити результати пошуку. Щоб знайти вміст про футбол, що стосується певної організації, введіть football prefer:organization.
site: Повертає веб-сторінки, які належать до певного сайту. Щоб звузити пошук до двох чи кількох доменів, використовуйте логічний оператор OR для групування доменів. Можна використовувати site: для пошуку веб-доменів, доменів верхнього рівня й каталогів не нижче другого рівня. Також можна шукати веб-сторінки, які містять певне слово для пошуку на сайті. Щоб переглянути веб-сторінки про серцеві захворювання з веб-сайтів BBC чи CNN, введіть "серцеві захворювання" (site:bbc.co.uk OR site:cnn.com). Щоб знайти веб-сторінки про версію гри Halo для ПК на веб-сайті Microsoft, введіть site:www.microsoft.com/games/pc halo.
feed: Знаходить канали RSS чи Atom на веб-сайті, який містить пошуковий термін. Щоб знайти канали RSS чи Atom про футбол, введіть feed:football.
hasfeed: Знаходить веб-сторінки, які містять канали RSS чи Atom на веб-сайті з пошуковим терміном. Щоб знайти на веб-сайті New York Times веб-сторінки, які містять канали RSS чи Atom, введіть site:www.nytimes.com hasfeed:football.
url: Перевіряє наявність указаного домену чи веб-адреси в індексі служби Bing. Щоб перевірити, чи домен Microsoft є в індексі, введіть url:microsoft.com.
Примітки
  • Не ставте пробіл після двокрапки в цих ключових словах.
  • Деякі описані тут функції та можливості можуть бути недоступні в певних країнах або регіонах.

Пов'язані теми

Додаткові параметри пошуку

See more videos...