Фільтрування зображень за типом ліцензії

Щоб знайти зображення, які можна використовувати для особистого чи комерційного використання, скористайтеся фільтруванням за ліцензією.

Коли потрібно знайти зображення, які можна використовувати, надсилати чи змінювати для особистого чи комерційного використання, скористайтеся фільтруванням за ліцензією. Цей фільтр базується на Система ліцензування Creative Commons. Виберіть параметр фільтрування, щоб переглятути результати пошуку в зображеннях, які відповідають запланованому використанню.

Про фільтрування за ліцензією

Нижче перелічено варіанти фільтрування, а також способи їх використання.

  • Загальнодоступний домен. Автор зображення повністю відмовився від своїх виключних прав (наскільки дозволено законодавством). Дізнайтеся докладніше про це.
  • Безкоштовні передавання та використання. Зображення можна надсилати та використовувати. Ви не зможете змінювати чи редагувати їх. Також не можна змінювати, надсилати чи використовувати зображення для комерційних цілей. Зазвичай цей варіант використовується в більшості результатів пошуку.
  • Безкоштовні передавання та комерційне використання. Зображення можна надсилати та використовувати для особистих або комерційних цілей. Змінення чи редагування для особистих або комерційних цілей може не дозволятися.
  • Безкоштовні змінення, передавання та використання. Зображення можна змінювати, надсилати та використовувати. Змінення, надсилання чи використання зображень для комерційних цілей може заборонятися.
  • Безкоштовні змінення, передавання та комерційне використання. Зображення можна змінювати, надсилати та використовувати для особистих або комерційних цілей. Зазвичай цей варіант використовується в небагатьох результатах пошуку.

Після пошуку зображення

Знайшовши потрібне зображення, перейдіть на веб-сайт походження зображення та визначте фактичну ліценцію для нього. Після цього перейдіть на веб-сайт перейти на веб-сайт Creative Commons і ознайомтеся з ліцензією та її положеннями, обмеженнями й вимогами щодо посилання. Ознайомившись із цими відомостями, ви знатимете, як і коли можна використовувати зображення.

Примітка

Служба Bing не перевіряє й не показує, що із зображенням пов’язана певна ліцензія, а також, що зображення можна використовувати згідно з такою ліцензією.

Якщо у вас виникли запитання щодо ліцензій, перегляньте розділ Запитання й відповіді про Creative Commons.

Якщо відфільтровані результати пошуку містять зображення, які не відповідають вибраній ліцензії, внизу сторінки з результатами пошуку виберіть пункт Відгук і повідомте нас про це.

See more videos...