Захист від фішингу та зловмисного програмного забезпечення

Дізнайтеся, чому ми оповіщаємо про потенційно небезпечні сайти і що власники веб-сайтів можуть зробити, щоб виправити це.

Зловмисні програми – це тип програмного забезпечення, яке спеціально розробляється для завдання шкоди системі, наприклад віруси, хробаки чи троянські програми. Служба Bing блокує посилання на потенційно небезпечні сайти в результатах пошуку та сповіщає користувачів, якщо сайт може завантажувати зловмисні програми, що можуть пошкодити комп’ютер.

Фішинг – це спосіб шахрайства, яким користуються злочинці, щоб оманливим шляхом отримати від користувачів особисті дані або банківську інформацію за допомогою електронних повідомлень, веб-сайтів або телефонних дзвінків. Зазвичай фішингове повідомлення виглядає як офіційне сповіщення від надійного джерела, як-от банку, компанії, що видала кредитну картку, або надійного інтернет-продавця. В електронному листі отримувач спрямовується на шахрайський веб-сайт, де його просять надати особисту інформацію, як-от номер рахунку або пароль. Зазвичай згодом така інформація використовується для викрадення особистої інформації. Докладніше про розпізнавання фішингових електронних листів, посилань або телефонних дзвінків.

Чому певний сайт позначений як "шкідливий"?

Сайт позначається як "шкідливий", коли служба Bing виявляє шкідливий вміст на одній зі сторінок сайту під час виконання звичайної процедури індексування вмісту. Такий вміст включає, серед іншого, код для здійснення атаки, який може завантажувати зловмисне програмне забезпечення на ваш комп’ютер. Служба Bing рекомендує вам уникати відвідання таких сторінок. Щоб отримати докладні відомості про те, як запобігти завантаженню небезпечного вмісту, відвідайте Центр Microsoft із захисту та безпеки.

Чому відображається лише повідомлення з попередженням? Чому сайт не видаляється з індексу?

Сторінки, позначені як "шкідливі", нерідко виявляються законними сайтами, що піддалися зловмисному впливу третьої сторони без відома власника сайту. Оскільки служба Bing прагне видавати відповідні та в той же час безпечні результати пошуку, ми вирішили включати такі веб-сторінки до результатів пошуку, але також відображати повідомлення з попередженням.

Для власників веб-сайтів

Якщо ви власник веб-сайту, докладні відомості про свій сайт і нашу процедуру аналізу та способи видалення зловмисного програмного забезпечення можна знайти в Довідці та інструкціях Веб-майстер Bing.

Деякі описані тут функції та можливості можуть бути недоступні в певних країнах або регіонах.

See more videos...