Як надіслати скаргу та зв’язатися з Bing

Відомості про те, як повідомити про небажані результати та надіслати скарги, пов’язані з інтелектуальною власністю та вмістом веб-сайту.

Якщо деякі URL-адреси або інша інформація в результатах пошуку викликають у вас побоювання, повідомте про це в Bing. Це повідомлення не обов’язково призведе до вилучення URL-адреси з результатів пошуку. Щоб не обмежувати доступ користувачів Bing до відповідної інформації, Bing вилучає результати пошуку лише за певних обставин і умов.

Якщо ви виявили фактичні помилки або проблеми в Bing, повідомте нам про це, клацнувши посилання "Відгук" у нижній частині сторінки. Ознайомтеся з наведеними нижче способами зв’язку з нами та отримайте докладні відомості про Bing.

Bing Adsexpando image

Якщо у вас виникли запитання стосовно Bing Ads, увійдіть на портал Microsoft Ads, щоб отримати допомогу.

Bing Pages (бета-версія)expando image

Клацніть тут, щоб отримати докладну інформацію щодо покращення вашого бренду за допомогою Bing Pages.

Bing Placesexpando image

Якщо у вас виникли запитання щодо додавання компанії в Bing або редагування інформації, перейдіть на портал Bing Places.

Bing Mapsexpando image

Якщо у вас виникли проблеми з Bing Maps, клацніть тут, а потім натисніть кнопку надсилання відгуків у нижній частині сторінки.

Bing Webmaster Toolboxexpando image

Якщо ви веб-майстер або власник сайту та маєте запитання щодо своєї присутності в Bing, увійдіть на портал Bing Toolbox.

Bing Desktop і Bing Wallpaperexpando image

Bing Desktop було інтегровано в інші продукти. Щоб оновлювати зображення Bing на робочому столі щодня, інсталюйте Bing Wallpaper.

Програма Bing для Androidexpando image

Щоб надати відгук про програму Bing для Android, надішліть електронне повідомлення на адресу bfafeedback@microsoft.com

Програма Bing для iOSexpando image

Ви можете надати відгук безпосередньо в програмі або залишити коментар в Apple Store.

Форум спільноти Bingexpando image

Ставте запитання й отримуйте на них відповіді тут.

Примітка

Bing не контролює вміст, який публікується на веб-сайтах або відображається в результатах пошуку Bing. Щоб переконатися, що вміст вилучено з результатів пошуку, необхідно надіслати запит щодо видалення опублікованого вмісту веб-майстру веб-сайту. Навіть якщо Bing вилучить URL-адресу з результатів пошуку, цей вміст все ще буде доступним за прямою веб-адресою, доки веб-майстер не видалить його з веб-сайту.

See more videos...