Надання результатів пошуку у службі Bing

Чому ми видаляємо результати або посилання на веб-сайти або вміст, що містять ознаки жорстокості стосовно дітей, спам, захищений вміст, наклепницький вміст, приватний вміст або, для деяких країн і регіонів, вміст лише для дорослих.

Основна мета онлайнової пошукової системи Bing – надавати користувачам найрелевантніші результати пошуку з Інтернету—, забезпечуючи легкий доступ до якісного вмісту, створеного веб-видавцями. Для цього служба Bing автоматично сканує мережу Інтернет, щоб створювати індекс нових і оновлених сторінок (або URL-адрес), який використовується для відображення набору результатів пошуку відповідного до здійснених користувачем пошуку або дії. Вміст цих сторінок може містити різні онлайн-ресурси та вміст, зокрема веб-сайти, зображення, відео, документи й інші елементи, або посилатися на них. Результати пошуку створюються за допомогою комп’ютерного алгоритму, який зіставляє введені пошукові терміни з результатами в нашому індексі. Загалом ми намагаємося надати якомога вичерпніші та корисніші результати пошуку. Ми створюємо—й постійно вдосконалюємо—наші алгоритми, щоб надавати найбільш релевантні та корисні результати.

Як служба, що працює на основі алгоритмів, Bing не контролює роботу та дизайн веб-сайтів, які індексуються, а також не контролює вміст, який публікується на них. Поки інформація, розміщена на веб-сайті, доступна в мережі й може скануватися, вона буде загальнодоступною в службі Bing та інших пошукових системах.

Примітка

Якщо інформацію вже видалено з веб-сайту, але вона все ще відображається в результатах пошуку служби Bing, можна скористатися засобом "Видалення вмісту", щоб подати запит на видалення сторінки або застарілого кеша. Щоб дізнатися докладніше про засіб "Видалення вмісту", перейдіть до веб-сторінки &довідки та інструкцій для веб-майстрів Bing.

Служба Microsoft поважає свободу самовираження. Якщо служба Microsoft отримує запити на видалення вмісту від окремих осіб, компаній або державних установ, в окремих випадках, коли існують сумніви щодо якості, безпеки, дотримання вимог користувачів, відповідного законодавства та/або державної політики, служба Bing може видалити результати, інформувати користувачів про певні ризики або надавати користувачам можливість краще підбирати вміст. Служба Bing намагається обмежити причини видалення вузьким набором обставин, щоб надмірно не обмежувати доступ користувачів служби Bing до відповідної інформації.

Нижче наведено способи та причини видалення інформації з результатів пошуку в службі Bing. Коли вміст видаляється з результатів пошуку, служба Bing прагне бути відкритою щодо причин такого видалення. Зокрема, унизу сторінки для користувачів розміщується оповіщення про видалення вмісту з результатів пошуку. Крім того, служба Bing публікує інформацію про видалення з результатів пошуку в рамках програми Microsoft Звіт за запитами на видалення вмісту.

Правові запити від державних установ, окремих осіб тощо

У деяких країнах до пошукових служб застосовується законодавство чи норми, які вимагають обмежити доступ до певних сторінок, які індексуються службами. Деякі законодавства дозволяють окремим особам або установам вимагати видалення результатів (наприклад за порушення авторських прав, наклеп, розголошення особистої інформації, розпалювання ненависті або порушення інших особистих прав), тоді як інші регламентуються й виконуються державними установами.

Коли служба Microsoft отримує запит або вимогу, вона (служба Bing) намагається збалансувати підтримку свободи самовираження та вільного доступу до відповідного вмісту з обов’язковим дотриманням місцевого законодавства. Ми розглядаємо й оцінюємо запит або вимогу, зокрема причину та підставу для їх виникнення, повноваження або права сторони, яка надіслала запит, а також наші чинні політики й зобов’язання перед користувачами щодо свободи самовираження, і визначаємо, чи можемо ми виконати запит на видалення вмісту та у якому обсязі.

Приклади категорій правових запитів із глобальними підходами

Матеріали зі сценами сексуального насильства над дітьми

Створення та розповсюдження матеріалів зі сценами сексуального насильства над дітьми, а також отримання доступу до них, засуджується в усьому світі й узагалі є незаконним. На жаль, жорстоке поводження з дітьми – це не нове явище, але Інтернет надає нові можливості тим особам, які здійснюють злочини по відношенню до дітей. Служба Bing співпрацює з іншими технологічними й галузевими групами, правоохоронними органами, державними установами та неурядовими організаціями, щоб зупинити потік інформації такого характеру в мережі. Один зі способів реалізації цієї мети – видалення сторінок, які переглянули вповноважені установи (або які було виявлено за посиланням Microsoft PhotoDNA) та класифікували їх як такі, що містить матеріали сексуальної експлуатації чи жорстокого поводження з дітьми, або пов’язані з ними.

Зокрема, ми видаляємо з нашого індексу сторінки, які Internet Watch Foundation (Сполучене Королівство), NCMEC (США) та FSM (Німеччина) добросовісно визначили такими, що розміщують вміст зі сценами сексуального насильства над дітьми або надають доступ до вмісту такого характеру. Видалення таких сторінок із результатів пошуку не призводить до блокування доступу до таких матеріалів в Інтернеті або виявлення їх в інший спосіб, зокрема без використання служби Bing, проте воно знижує можливість пошуку осіб, зацікавлених у такому вмісті, і зменшує вигоду від нього.

Порушення авторських прав

Служба Bing заохочує поважати інтелектуальну власність, зокрема авторські права, а також визнає права користувачів, залучених до використання, які передбачаються чинним законодавством щодо захисту авторських прав. У разі отримання юридично обґрунтованого сповіщення щодо порушення авторських прав від власника таких прав або його вповноваженого представника служба Bing може видалити зі своїх результатів пошуку посилання на веб-сторінки, які містять матеріали, що порушують права власників захищеного авторським правом вмісту.

Якщо ви власник авторських прав або вас непокоїть інтелектуальна власність на вміст веб-сайту, пов’язаного зі службою Bing або рекламою Bing, перегляньте сторінку Сторінка для повідомлень про порушення.

Якість, безпека та вимоги користувачів

За певних обставин, що стосуються якості, безпеки й вимог наших користувачів, служба Bing може видалити певні результати пошуку, сповістити або ознайомити користувачів, а також надати можливість краще підбирати вміст.

Приклади, що стосуються якості, безпеки та вимог користувачів

Спам

Інколи виявляється, що деякі сторінки в індексі Bing практично не несуть у собі цінності для користувачів і можуть мати ознаки штучної маніпуляції роботою пошукових і рекламних систем для спотворення їхньої релевантності відносно сторінок, які пропонують релевантнішу інформацію. Деякі з цих сторінок містять лише рекламні оголошення та/або посилання на інші веб-сайти, які здебільшого містять рекламу й більше жодного вмісту, який би відповідав результату пошуку, або лише поверхнево містять такий вміст. Щоб зробити пошук зручнішим для користувачів і надавати відповідніший вміст, служба Bing може видаляти такі результати пошуку або настроїти алгоритми Bing на надання пріоритету кориснішим й релавантнішим сторінкам у наборах результатів пошуку.

Конфіденційна особиста інформація, зокрема розповсюдження інтимних зображень без згоди зображених на них осіб

Час від часу загальнодоступні сторінки навмисно або ненавмисно містять особисту конфіденційну інформацію, розміщену без згоди вказаної особи або за обставин, які створюють загрозу безпеці й конфіденційності. До прикладів можна віднести випадкове розміщення приватних записів, приватних телефонних номерів, ідентифікаційних номерів тощо, або навмисне й зловмисне розміщення паролів електронної пошти, облікових даних, номерів кредитних карток або інших даних, використання яких передбачається з метою шахрайства чи несанкціонованого доступу. Після перевірки служба Bing видалить такий вміст із результатів пошуку.

Ще один приклад – розповсюдження в Інтернеті зображень відвертого вмісту іншої особи без її згоди на це. У культурному відношенні це вважається грубим вторгненням в особисте життя іншої особи та зазвичай називається "порнопомстою", коли одна особа опубліковує в мережі фотографії іншої особи після розриву стосунків. Щоб жертви таких випадків знову могли керувати власними зображеннями й конфіденційністю, служба Bing після розгляду може видалити посилання на такі фотографії та відео відвертого вмісту з результатів пошуку. Щоб повідомити про незаконне розміщення фотографій і відео в Інтернеті, жертвам потрібно заповнити форму на нашій веб-сторінці для повідомлень про порушення.

Як зазначено у формі, інформація й надалі залишатиметься доступною в Інтернеті, навіть якщо служба Bing видалить відповідні результати пошуку. З питаннями про конфіденційність опублікованої інформації найкраще звертатися до власника веб-сайту. У формі вказується, як жертви можуть зв’язатися з власниками таких веб-сайтів, щоб видалити вміст з Інтернету.

Вміст лише для дорослих

У службі Bing доступні параметри безпечного пошуку, які дають змогу більшості користувачів установити необхідний тип фільтрації вмісту лише для дорослих у результатах пошуку. Служба Bing намагається уникати показу образливого або шкідливого вмісту, якщо запит на такий вміст не надсилався. За замовчуванням для більшості країн і регіонів налаштовано помірний рівень безпечного пошуку, під час застосування якого обмежується відображення візуальних результатів пошуку, але не обмежується відображення тексту відвертого характеру.

Примітка

У різних країнах і регіонах можуть діяти різні місцеві звичаї, релігійні чи культурні норми, а також місцеві закони, що стосуються відображення вмісту лише для дорослих (або доступу до результатів пошуку вмісту лише для дорослих). Унаслідок цього в деяких країнах можуть відрізнятися стандартні параметри безпечного пошуку для служби Bing. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб повторно оцінювати ці параметри на відповідність місцевому законодавству, звичаям і нормам.

Застереження (незаконний продаж медичних препаратів, зловмисне програмне забезпечення)

Якщо існує значний ризик серйозної шкоди громадськості від покупки небезпечних, підроблених або незаконних препаратів в Інтернеті (незаконних медичних препаратів) або доступу до сайтів, які обґрунтовано підозрюються в розміщенні зловмисного програмного забезпечення, служба Bing прагне допомогти нашим користувачам прийняти зважені рішення. Керуючись цим прагненням, ми показуємо низку застережень на сайті Bing.com, щоб надавати нашим користувачам докладнішу інформацію про небезпеки відвідування таких ненадійних сайтів. Ми не забороняємо користувачам відвідувати сайти. Однак за допомогою застережень попереджаємо їх про ризики й надаємо посилання на ресурси, де користувачі можуть більше дізнатися про те, як безпечно вибрати аптеку в Інтернеті.

Для незаконних лікарських препаратів це застереження відображатиметься, коли користувач Bing вибирає фармацевтичний сайт, який Управління з контролю за продуктами харчування і лікарськими засобами США визнало фальшивою онлайн-аптекою, котра займається незаконною діяльністю, наприклад, пропонує потенційно небезпечні, несхвалені або неправильно марковані препарати, що відпускаються за рецептом, користувачам у США.

Пов'язані теми

Видалення кешованих сторінок зі служби Bing
Надсилання запиту на видалення вмісту зі служби Bing
Повідомлення про образливий вміст або вміст лише для дорослих
Блокування вмісту для дорослих за допомогою безпечного пошуку

See more videos...