Медична інформація в Bing

Дізнайтеся, як Bing надає медичний вміст і співпрацює з експертами, щоб перевіряти його.

Bing отримує медичну інформацію від довірених постачальників вмісту та за допомогою графа знань Bing. Дані більшості медичних станів перевіряє група професіоналів.

Яка медична інформація доступна в Bing?

  • Медичні стани – причини виникнення, симптоми, шляхи запобігання розвитку хвороб, ускладнення, діагнози, лікування та імена спеціалістів, які надають консультації.
  • Діагностичні дослідження – інформація про підготовку до них і їх проведення, виникнення ускладнень і пояснення результатів.
  • Лікувальні процедури – дані про проведення, стан до і після процедур, а також відомості про можливі ризики та ускладнення.
  • Симптоми – причини виникнення, стани, за яких слід звертатися до лікаря та способи самолікування.
  • Лікарські засоби – Побічні реакції, дані про взаємодію з іншими лікарськими засобами та застереження.

Які джерела медичної інформації використовує Bing?

Дані про лікарські засоби Bing отримує з First Databank та інших медичних веб-сайтів. Focus Medica надає дані про медичні стани, симптоми, дослідження й процедури. Цю інформацію перевіряє група професіоналів. До її обов’язків не входить перевірка конкретних умов пошуку в Bing і його результатів. Зараз у складі групи працюють такі експерти:

  • доктор Бо Бернс (Bo Burns), лікар-остеопат; член Американської колегії лікарів невідкладної допомоги (FACEP); учасник George Kaiser Family Foundation; викладач кафедри невідкладної допомоги в Оклахомському університеті;
  • доктор Ілля Александровський (Ilya Aleksandrovskiy), лікар, Університет у Буффало;
  • доктор Патрік Кірнс (Patrick Kearns), магістр з охорони здоров’я, Медична школа Гарварда; сертифікований спеціаліст із післядипломною освітою, Університет Глазго; член Королівских колледжів лікарів Сполученого Королівства (MRCP UK);
  • доктор Рауль С. Ганді (Rahul S. Gandhi), магістр з охорони здоров’я, Медична школа Гарварда; бакалавр медицини та хірургії, Оклендський університет.

Під час пошуку медичної інформації ви можете побачити розділ “Користувачі також шукають”. Інформацію для нього ми визначаємо за пошуковою поведінкою користувачів і за допомогою свого графа знань.

Якщо ви шукаєте симптом, то відображатиметься розділ “Related health conditions” (Пов’язані стани здоров’я). Дані в ньому визначаються на основі результатів пошуку й за допомогою графа знань. Ми перевіряємо ці дані на відповідність.

Як Bing надає медичну інформацію різними мовами?

Bing отримує дані англійською зі сторонніх джерел, а потім перекладає їх. Система також використовує дані з медичних веб-сайтів певного ринку, щоб за необхідності додавати інформацію. Переклади медичної інформації призначені лише для довідки. Їх не слід вважати медичними рекомендаціями. Корпорація Майкрософт не перевіряє їх дані й не може гарантувати їхню повну точність.

Коли звертатися по медичну допомогу?

Медична інформація в Bing не є медичними рекомендаціями й не може стосуватися всіх людей. По медичну допомогу звертайтеся до установ охорони здоров’я. За потреби в невідкладній допомозі, телефонуйте своєму лікарю або у відповідну службу.

Як повідомити про неправильну інформацію?

Якщо ви хочете відгукнутися про медичну інформацію в Bing, скористайтеся спеціальним посиланням унизу. Воно доступне на кожній сторінці.

Примітка

Медична інформація надається лише на найрозповсюдженіші теми та не має вважатися повним переліком станів і шляхів лікування.

See more videos...