Медична інформація в Bing

Дізнайтеся, як Bing надає медичний вміст і співпрацює з експертами, щоб перевіряти його.

Bing отримує медичну інформацію від довірених постачальників вмісту та за допомогою графа знань Bing. Дані більшості медичних станів перевіряє група професіоналів.

Яка медична інформація доступна в Bing?

  • Медичні стани – причини виникнення, симптоми, шляхи запобігання розвитку хвороб, ускладнення, діагнози, лікування та імена спеціалістів, які надають консультації.
  • Діагностичні дослідження – інформація про підготовку до них і їх проведення, виникнення ускладнень і пояснення результатів.
  • Лікувальні процедури – дані про проведення, стан до і після процедур, а також відомості про можливі ризики та ускладнення.
  • Симптоми – причини виникнення, стани, за яких слід звертатися до лікаря та способи самолікування.
  • Лікарські засоби – Побічні реакції, дані про взаємодію з іншими лікарськими засобами та застереження.

Які джерела медичної інформації використовує Bing?

Дані про лікарські засоби Bing отримує з First Databank та інших медичних веб-сайтів. Focus Medica надає дані про медичні стани, симптоми, дослідження й процедури. Цю інформацію перевіряє група професіоналів. До її обов’язків не входить перевірка конкретних умов пошуку в Bing і його результатів. Зараз у складі групи працюють такі експерти:

  • доктор Бо Бернс (Bo Burns), лікар-остеопат; член Американської колегії лікарів невідкладної допомоги (FACEP); учасник George Kaiser Family Foundation; викладач кафедри невідкладної допомоги в Оклахомському університеті;
  • доктор Ілля Александровський (Ilya Aleksandrovskiy), лікар, Університет у Буффало;
  • доктор Патрік Кірнс (Patrick Kearns), магістр з охорони здоров’я, Медична школа Гарварда; сертифікований спеціаліст із післядипломною освітою, Університет Глазго; член Королівских колледжів лікарів Сполученого Королівства (MRCP UK);
  • доктор Рауль С. Ганді (Rahul S. Gandhi), магістр з охорони здоров’я, Медична школа Гарварда; бакалавр медицини та хірургії, Оклендський університет.

Під час пошуку медичної інформації ви можете побачити розділ “Користувачі також шукають”. Інформацію для нього ми визначаємо за пошуковою поведінкою користувачів і за допомогою свого графа знань.

Якщо ви шукаєте симптом, то відображатиметься розділ “Related health conditions” (Пов’язані стани здоров’я). Дані в ньому визначаються на основі результатів пошуку й за допомогою графа знань. Ми перевіряємо ці дані на відповідність.

Як Bing надає медичну інформацію різними мовами?

Bing отримує дані англійською зі сторонніх джерел, а потім перекладає їх. Система також використовує дані з медичних веб-сайтів певного ринку, щоб за необхідності додавати інформацію. Переклади медичної інформації призначені лише для довідки. Їх не слід вважати медичними рекомендаціями. Ми не можемо гарантувати повну точність.

Коли звертатися по медичну допомогу?

Медична інформація в Bing не є медичними рекомендаціями й не може стосуватися всіх людей. По медичну допомогу звертайтеся до установ охорони здоров’я. За потреби в невідкладній допомозі, телефонуйте своєму лікарю або у відповідну службу.

Як повідомити про неправильну інформацію?

Якщо ви хочете відгукнутися про медичну інформацію в Bing, скористайтеся спеціальним посиланням унизу. Воно доступне на кожній сторінці.

Примітка

Медична інформація надається лише на найрозповсюдженіші теми та не має вважатися повним переліком станів і шляхів лікування.

See more videos...